Magazin /magazin/vip
14828 ogledov

Ojoj, znane Slovenke po dopustih z veliko težavo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • david193 10:09 08.avgust 2021.

    Ne vem zakaj rinejo nekam, če je pol en kup jamranja. Jaz že 3 leta dopustujem doma in ni boljšega dopusta. Vse imaš pri roki ni pakiranja, na izlet se lahko ravno tako odpraviš vsak dan, ker je v sloveniji ...prikaži več res veliko stvari za videt ampak se jih ne zavedamo🤷

  • onxxx 11:09 07.avgust 2021.

    To je itak edino delo ki ga imajo.

  • Ulrich Schaffer 16:17 07.avgust 2021.

    Ja jebi ga kakšne zvezdnice pa, ste, če niti hi#nih pomočnica nimate. Torej ste popolnoma navadne ženščurine ki niti za to nimate. No nekatere med vami pa ste kljub otrokom navadne sponzuruše. Konec koncev pa za Boga kakš e ženske ...prikaži veče pa ste in še kot si govorite"vplivnice🤣🤣🤣" če ne veste da ko pridete iz morja je to pač potrebno oprati. Pa še nekaj kdo za hudiča pa ste, av sta nova jih katere kažete, Hajdi Korošec itd nimate pralnega, stroja.?? Res ste uboge na pameti. Res ste bedne

  • Donald_Williams 09:55 07.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.