Zdravje /zdravje/aktualno
11981 ogledov

Okužbe v Sloveniji: Včeraj optimistično, danes spet slabše

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marcelko 09:08 27.november 2020.

    Edini rezultat, ki ga je zapiranje prineslo je še večje sovraštvo do te naci vlade in še več neozdravljivo bolanih, samo ne od corone, ampak to se ne piše, se skriva. Sami gnoji ste, ki se skrivate za kriminalom.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:20 27.november 2020.

      Veš kaj bi jaz naredil na Janševem mestu... .Održal bi v parlamentu govor in rekel opoziciji sledeče,"Sprejemam predloge od voditeljev opozicijskih strank glede covida.Vsi predlogi,kar jih boste predlagali bomo sprejeli.Za morebitne napačne odločitve sprejmite odgovornost pred državljani...".Jaz bi se pa ...prikaži več itak držal navodil glede preventive... .

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 09:54 27.november 2020.

    Bil sem v Izoli in UKC-ju. Gneče ni nič več kot lani ob tem času. Slovenci smo jokav narod in bomo jokali da imamo premalo kapacitet... itd. Če bi bilo kaj od tega res ne vem kaj bi bilo v ...prikaži več primeru da iztiri poln potniški vlak ali pa da se podre kakšna stolpnica polna ljudi, bog ne daj vojne. Jaz osebno upoštevam ukrepe ker ne bom dajal denarja barabam ker me bodo itak dodatno zadolžili kot so to naredili v prejšnjem mandatu, bančna luknja in ostali nakupi. Ščitijo pa itak samo svojo rit.

  • lulibuc 09:05 27.november 2020.

    Vi samo nabijajte te nebuloze, saj so si podobne kot jajce jajcu že pol leta. Kogar ste prepričali, ste, ostale nas trezne že ne boste. Tudi zavedeni se počasi prebujajo in ozaveščajo, samo ne za nošenje nagobčnikov, ampak za kriminalno ...prikaži več zaroto proti človeštvu. Mimogrede, koliko onkoloških oddelkov ste že zaprli zaradi covid prehlada?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:14 27.november 2020.

      Imaš tako opcijo... .Druga opcija je,da ukrepov ni,vse številke grejo gor,so slabše kot so bile v Bergamu... .Je popoln kaos v mrtvašnicah,v zdravstvu, v gospodarskih dejavnostih... .Kaj pa pol? Bi se bil pripravljen izpostaviti in prevzeti del odgovornosti v tem ...prikaži več smislu, "Jaz sem eden od tistih,ki je zagrizeno trdil,da je covid svetovna zarota in da ukrepi niso bili potrebni.

    • abraham5 09:31 27.november 2020.

      luli a si spet blodnjav

  • rafo 11:14 27.november 2020.

    iz teh objavljenih rezultatov jaz ne vidim kakega izboljšanja ,seveda jim že teče voda v grlo ,ker so njihovi ukrepi neučinkoviti

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:15 27.november 2020.

      In kakšni bi po tvoje bili učinkoviti? Resno sprašujem... .Po tvoji lajični oceni? Pa pustimo tiste nebuloze,"ta vlada ni učinkovita v boju s covidom".

  • Avatar MS
    MS 09:26 27.november 2020.

    Kako prepričati covid-kretena ki bolj verjame šank-strokovnjakom ki trdijo da covida ni, in tistega kretena ki verjame raznim teorijam zarote! Ti kreteni ne verjamejo preveljivo polnim bolnicam in svetovnim zdravstvenim strokovnjakom! Že mesece ta vlada svetuje, moleduje a covid-kretni to ...prikaži več ne slišijo! Trmoglavo vztrajajo v svoji zablodi! Tem modelom pomaga samo pendrek! In ja, ta vlada mora oditi dokler je še čas!

    • Mesija 11:16 27.november 2020.

      Nihče ne trdi, da covida ni, je in gripa kot vsaka druga gripa in nič več

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:23 27.november 2020.

      Če je to kot vsaka druga gripa...,zakaj pa pol pogrebni zavodi jamrajo in treba čakat po 10 dni na krematorij...?

  • abraham5 09:33 27.november 2020.

    ja kera vlada bo pa prišla zdaj ko je čas..

    • Avatar MS
      MS 10:24 27.november 2020.

      Katerakoli vlada ki bo upoštevala vladavino prava, vlada ki ne bo delila slovenski narod, vlada ki ne bo sejala sovraštva, vlada ki ji bodo demokratična načela osnova vladanja, Ni težko biti boljši od aktualne vlade!

    • Avatar MS
      MS 10:25 27.november 2020.

      A ta problem se ne rešuje z nasiljem temveč z volitvami!

    • abraham5 10:47 27.november 2020.

      maš prav kdo pa je protestiral z nasilno tematiko..levičarji

    • Avatar MS
      MS 11:01 27.november 2020.

      @abraham5 ==> A ja? Se spomniš demonstracij ko so demonstranti mirno sedeli pred parlamentom in glasno brali Ustavo! Niso širili okužb niso izvajali nikakršnega nasilja! Se spomniš agresivne akcije policistov nad njimi! Se spomniš?

    • alibaba40 11:21 27.november 2020.

      no ja, niso bili ravno nasilni, a če se postaviš v vlogo policije verjetno ni njihova edina naloga, da bodo pol leta spremljali provokacije in kontrolirali kdo se drži pravil in kdo ne. a misliš, da uživajo? to je tako, ...prikaži več, kot da bi vsi zdravi namerno hodili k zdravniku in zrušili zdravstvo. leta 2020 bi pričakoval, da so edina opcija volitve, po njih pa bo očitno vse v najlepšem redu, kot že zadnjih 30 let, razen če slučajno po nekem čudežu ne zmagajo desni. potem pa spet revolucija ???

    • Avatar MS
      MS 11:28 27.november 2020.

      Nihče ne krivi policije! Oni so le profesionalni izvajalci ukazov vladajoče garniture v vsaki vladi! Dobili so pač ukaz in navodila in to opravili skladno navodilom! Kdo je izdal navodila se ve!

    • abraham5 11:52 27.november 2020.

      75 let so izdajali navodila..kdo že

    • Avatar MS
      MS 12:02 27.november 2020.

      "75 let so izdajali navodila..kdo že" ==> @abraham5, Ve se kdo a smo jih leta 1991 ukinili upajoč.... a zgodovina se ponavlja!

    • abraham5 12:06 27.november 2020.

      točno spet bi rdeči radi dajali navodila

    • Avatar MS
      MS 12:44 27.november 2020.

      Saj jih dajejo! V Zvezo komunistov Slovenije, se je Janša včlanil leta 1975. »Želim delovati v ZK in doprinesti svoj delež pri izpolnjevanju zastavljenih nalog in se hkrati bolj izobraziti v marxistični ideologiji,« je Janez zapisal v prošnji za članstvo. ...prikaži večo. ==> Volk dlako menja značaja nikoli!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.