Zdravje /zdravje/aktualno
20919 ogledov

Takšne so današnje številke o okuženih

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 12:41 02.november 2020.

    Kofetarca po pričakovanjih. No sedaj sem pa pomirjen.

  • lulibuc 10:58 02.november 2020.

    Zavajanje se nadaljuje, naša zavest je pa neomajna. Nabijajte vi do onemoglosti. Preveč je bilo že laži, zavajanja, poneverjanja itd... Ko si enkrat proglašen za lažnjivca, lažnjivec ostajaš.

  • Avatar ovca
    ovca 13:35 02.november 2020.

    "Zelo daleč od številke, ko bomo rekli, da okužbo obvladujemo"-citirano. Mi lahko poveste, kaj ste in kdaj ste karkoli obvladovali (izvzete vaše ovce)?

  • Avatar Sienna_Skinner
    Sienna_Skinner 17:07 02.november 2020.

    Na delovni čas s polnim delovnim časom zaslužim več kot 25000 USD na mesec. Prejšnji mesec je moj ček na plačo znašal 26385 USD, samo 3 ure sem delal na prenosnem računalniku. To počnem ........ >>>>>>> DouCash.Com

  • munja 14:19 02.november 2020.

    Najbolje, da nehamo testirat, kar bo pa bo.

  • jakec1575 12:10 02.november 2020.

    itak da niso, ce morajo cele druzine prebolevati doma brez testov. kaj bo to naredilo celi populaciji ne vemo. Virus pusca trajne posledice tudi tistim, ki ga prebolijo povsem blago.

    • jakec1575 12:11 02.november 2020.

      jajo hvalka ti za tole. ce bi aprila zaceli povecevati moznost testiranja bi danes lahko testirali 15 tisoc na dan.

    • popokatopetl 12:27 02.november 2020.

      Ma no, za veliko večino tistih ki prebolevajo doma in se jim ne zdi da rabijo zdravniško pomoč, prebolevanje brez testa ne pusti nič hujših posledic kot prebolevanje s testom. Testiranje je res važno tam, kjer je velika koncentracija ogroženih skupin.

    • Avatar ovca
      ovca 13:36 02.november 2020.

      Testi so zelo lep zaslužek na črno...

  • asmas1965 10:30 02.november 2020.

    normalno da niso realne.Moj prijatelj je bil pozitiven (testiran) vsa njegova družina je bila bolna( 4 otroci,žena in oba starša-v isti hiši) in seveda okužena,niso pa jih testirali,ker so rekli da nima smisla,ker so vsi okuženi vendar oni ,ki niso ...prikaži več bili testirani niso zavedeni v podatke o okuženih.Torej številka ki jo objavijo pomnožimo s 4.Jutri ne bo večja št,ker gre folk na teste 3 ali 4 dan po okužbi.Šmarna gora se bo pokazala v četrtek ali pa petek

    • lulibuc 11:01 02.november 2020.

      O, kak točen podatek. Si ti iz NIJZ morda? Ne nisi, ker si še bolj obveščen, kot oni. A je kdo od teh tvojih "prijateljev" sploh preživel? Bodi vesel, da niso vsi 4 zboleli za rakom ali podobno boleznijo, ki ...prikaži več se danes več ne zdravi, ker je tvoj globalni projekt covid kuga v prioriteti.

    • Snežinko 11:44 02.november 2020.

      lulibuc, kaj smatraš NIJZ za referenco? Da ne padem od smeha... ljudje tam nimajo pojma, so zmedeni, ne vedo, kaj delajo...

    • popokatopetl 12:34 02.november 2020.

      "niso pa jih testirali,ker so rekli da nima smisla" ------------- Kar je čisto res. Številke dejansko niso pomembne. Testiranje je žal velik strošek in če bi testirali 5x več samo za lepše številke bi vrgli stran. Posebnih zdravil za vse ...prikaži večavil za vse pozitivne itak ni, so le za hudo bolne, ostali se zdravijo kot pri običajni gripi.

    • lulibuc 14:01 02.november 2020.

      Snežinkop, itak da ne

    • asmas1965 19:25 02.november 2020.

      lulibuc??????????? ne vem kaj naj si misliim o tebi.moji starši so me naučili da pametnejši odneha Lp

  • Skipi 09:56 02.november 2020.

    Počakajmo do jutri da vidimo rezultate za ponedeljek. Če bo šlo do 1500 potm smo na dobi poti. Število mrtvih bo pa tako še naraščalo 2 tedna.

    • Snežinko 11:45 02.november 2020.

      Ne rabimo nobenih rezultatov, ker so v vsakem primeru lažni. Edini pravi pokazatelj je število sprejetih v bolnico, število sprejetih na intenzivno in (žal) število mrtvih. Vse ostalo je zavajanje.

    • simona32 13:11 02.november 2020.

      Tudi glede števila mrtvih lahko sklepamo, da gre za dolgotrajno bolne ljudi. Pri takih tester običajno pokaže, da so pozitivni, če imajo npr. pljučnico ali so bili cepljeni proti gripi. Stopnja smrtnosti ljudi pod 70 let je po znanstveni raziskavi nekje 0,04%.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.