Avto /avto/mehanik-leta
1256 ogledov

Okvare tudi zaradi vožnje od vrat do vrat

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alsa Brezic 11:49 03.januar 2016.

    Govoriš neresnice ravno obratno je .Poblaščeni servisi nam prodajate meglo za astronomsko ceno.sem delak 25 let na takšnem servisu in vem kaj se vse strankam nudi nakar sem sel na drugi servis pooblaščeni in se dela enako.to je v tek ...prikaži večtek državi vse možno Ljudje ne nasedajte

  • zdrej 14:04 03.januar 2016.

    Mogoče zato, ker se to marsikomu zgodi, tistim, ki pa se ne zgodi, pa uradnega servisa itak ne vidijo kaj dosti. Tudi jaz sem hotel bolj poceni priti skozik in sem peljal avto k lokalnemu avtomehaniku, ki pa je zadevo ...prikaži več dejansko uničil zaradi neznanja. Potem pa je uradni servis pobral 400€ za popravilo. To se mi je zgodilo 2x na 10 let starem avtu.

  • Izudin 14:20 03.januar 2016.

    "Od vrat do vrat" ... Vsekakor je za avto slabo, če ga veliko uporabljamo na kratkih relacijah, ko motor nite ne ogrejemo na delavno temperaturo. Zato so tudi km zelo relativni. Če so bili narejeni na dolgih relacijah in še ...prikaži več to večinoma na avto cesti, je drugače, kot če se voziš v bližnjo fabriko po luknjasti cesti.

  • 4krogci 12:45 03.januar 2016.

    A mi lahko kdo pove kako je ta prsu na drugo mesto?? Take neumnosti pa še ne! Da bo avto bolse delal zato k bomo za servisno uro plačat 30-40€ namesto 15-20€??? Olja so se vedno dovolj kvalitetna vsa ki ...prikaži veča ki se prodajajo in ce kupis taka kot so predpisana za tvoj avto bo avto delal kot je treba! bencinar pri hisi z 250 000km z prvo turbino pa avto razn prvih par let zaradi garancije ni videl pooblascenega servisa, dizel pa z malo majn kot 500 000km na ist nacin brez problema. marsikateri avto pa ima prav zaradi pooblascenih servisov (napacna olja nalita,premalo olja,...) probleme oz menjane motorje pri 100 000km .

  • romy 13:24 03.januar 2016.

    Upam da je dobil več kot 100eur,ker si zasluži. Drugače pa je poceni reklama za odiralski servis,hvala

  • McClain 14:31 03.januar 2016.

    mi poa enga 420.000, drugega pa 360.000 . oba videla originalen servis mogoce dvakrat vsak v vseh njunih letih...

  • AnzeSmolej 15:57 03.januar 2016.

    anketa je zaključena :(

  • Dolfi 16:14 03.januar 2016.

    Zato pa dajmo 50 centov za ceste pri litru, da bo banda lahko dalje kradla!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.