Slovenija
43775 ogledov

Olajšava za otroke pri dohodnini. To se najbolj splača.

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ruth_Hegwood 09:00 20.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • sandi76 09:06 17.februar 2022.

    Osnovna tri pravila so resnično samo ta: 1. bolj šparaj, 2. več zasluži, 3. oboje skupaj :)

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 06:51 17.februar 2022.

    Članek z naslovom ; "Kako najbolje izkoristite svoje otroke".......A spada to pod Počivalnikovo strategijo "delanja otrok" ?!..........Vem, da so se pod vladavino te vlade nekatere vrednote krepko spremenile, toda država je še vedno namenjena sobivanju njenih prebivalcev v miru in ...prikaži več sožitju, ker država smo državljani in ne nek JJ...In nasveti kako izkoriščati državo ne nosijo najbolj primernega sporočila za resen portal..

  • jakec1575 10:33 17.februar 2022.

    Ko sem bil se prejemnik so mi te pajaci iz zanic baz vedno narobe zracunal in csd in furs. Crpajo iz abslesanih nezanesljivih baz. Pomoje nategnejo tretjino folka, k ne zna brat odlocb. In pol tretjina pritozb. Pomoje delajo to ...prikaži več zanalasc, da upravicijo vsa ta delovna mesta in vse delajo 2x ali 3x. Pred janso 160 tisoc, danes ze 180 tisoc javnih usluzbencev. Cakam 1000 novih zakonov

    • jakec1575 10:38 17.februar 2022.

      Csd otroc, da ne bo kdo mislil socialka. V zivljenju nisem vzel drzavi nic. Vedno delal in vedno bom

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.