Magazin /magazin/film-glasba-tv
74 ogledov

Omar Naber: "Do zdaj me niso jemali resno"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 16:00 25.februar 2017.

    Od sedaj te bodo še manj resno jemali. Slovenski domet je kratek. Kot vednobomo tudi v bodoče neuvrščeni.

  • Janez_53 14:12 25.februar 2017.

    Naber, zaradi tega nastopa pa res ni potrebe, da te vsi ljudje "jemljejo resno"! Sicer pa je naša EMA popolnoma ponesrečena-kar poglejte rezultate na Evroviziji! Nekakšne" komisije" ali "žirije" izberejo nekaj, kar potem na Evroviziji praviloma pogori. Celo norčujejo se nekateri iz nas.

  • jakec1575 14:36 25.februar 2017.

    Ljudstvo v Sloveniji glasuje za Modrijane. To je njegov povprecni domet. Jaz raje stavim na komisijo. Je pa ta štiklc zastarele forme. Ampak itak nočemo zmagat. To pomeni še 3 x več denarja kot papežev obisk. Tega pa nimamo niti nočemo.

  • pje 17:57 25.februar 2017.

    Morda bo pa letos res vse nas presenetu in prvo ornk prdnu in šele nato zapeu. Ja pustimo se presenetit.

  • Avatar mike1968
    mike1968 13:16 25.februar 2017.

    Enkrat se že odločite ali komisija ali ljudstvo. Ne more biti oboje. Na Evroviziji štejejo samo glasovi ljudi, pri nas pa očitno ni pomembno kaj meni ljudstvo.Priznam, da ima Omar odličen glas, samo ne pa spet balada, raje ...prikaži več bi kaj bolj živahnega. Balada je pa bila odlična od Nuše Drašček.http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/269002/ema-2017

  • e3a270401251128a99dad64d634a7bfcbc51c7a5 15:48 25.februar 2017.

    "Enkrat se že odločite ali komisija ali ljudstvo. Ne more biti oboje. Na Evroviziji štejejo samo glasovi ljudi, pri nas pa očitno ni pomembno kaj meni ljudstvo."@mike1968 Ne vem al je to zdaj sprenevedanje in zavajanje ali preprosto ...prikaži več neznanje. Na Evroviziji štejejo tako glasovi ljudstva kot glasovi strokovnih komisij.

  • izRODEk 17:38 25.februar 2017.

    Dajte si že enkrat dopovedat, da na Evrosong države, ki zmagujejo in se dobro uvrščajo, ne pošiljajo dobrih pevcev in lepih pesmi temveč izvirne in navdušujoče tri minute kompletnega multimedijskega showa.Evrosong že vsaj 20 let ni več izbor ...prikaži več za "pesem" evrovizije marveč promocijski show držav, katere sodelujejo in se potegujejo, da bi gostile ta show in si s tem zagotovile promocijo.Kompleten show vsebuje "tudi" dobro pesem in dober glas. Predvsem pa izvirni aranžma, karizmatično mlado in seksapila polno osebo, ki na odru, polnem multimejskih in drugih pirotehničnih sredstev, izvaja trend, kakršnega narekuje predvsem mladina. Precej, ne pa največ, je važna tudi ideja, ideologija, včasih celo politika (zadnja zmagovalka).Nastop samostoječega Omarja z lepim glasom in lepim petjem ter lepo melodijo ne zanima nikogar.To je vsa znanost. Ampak, kako to dopovedati nepotistično in klientelistično nastavljenim bebcem na RTV Slovenija...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.