Avto
9312 ogledov

Opozorila: nekaterih novih modelov avtov skoraj ni mogoče zavarovati

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 08:38 20.marec 2024.

    Način s katerim se bo EU branila pred kitajsko invazijo na tem področju...Ampak Kitajci se bodo vsekakor prilagodili..

  • rd2dmk2 08:22 20.marec 2024.

    ah nehajo naj bluzit. kolk sprodajalcev v sloveniji ima lastne leasing in kreditne sisteme. to znajo!! denar vlečt od kupca. ko pa je treba kupcu pomagat. ma jebi ga. dons ti itak noben ne proda avta na keš, vsi hočejo ...prikaži večo na leasing. in kaj me potem briga ? saj je avto last trgovca, pa naj se on ukvarja. včasih je tehnounion prodajla BMW in Roverja, dons maš pa firmo ki prodaja vse, tako kot na MImovrste ali pa E-bay. potem pa ja imej 30 firm avtov, 3000 modelov in 3miljarde delov- na skaldišču.

    • Ogledalce 12:29 20.marec 2024.

      Kupiti avto na keš je kretenizem, niti se ne splača. Ravnanje z zalogami ti je tudi španska vas. Verjetno še nisi kakega podjetja niti od daleč videl.

    • rd2dmk2 18:47 20.marec 2024.

      špegu, sam enga sem imu. podjetje. pa enih 40 zaposlenih. pa verjetno sem naredil več inventur samo v eni firmi, kjer sem delal nekaj let, kot si ga ti v roki držal. tvojga lulčka.,

    • Ogledalce 08:23 21.marec 2024.

      si imel ja. hahahaha

  • sandi76 08:06 20.marec 2024.

    Roko na srce, v to jih je prisilila tudi požrešnost zavarovalnic, ki kujejo visoke dobičke.

  • sam1 08:01 20.marec 2024.

    Nekaj desetletij nazaj je bil pri nas isti primer s tistimi famoznimi Marutiji in na kraju so morali trgovci nekaj deset odstotkov novih avtomobilov uporabiti za nadomestne dele,ker druga varianta nabave ni bila možna......China for ever.....

  • Toma 07:45 20.marec 2024.

    Pa to se itak ne poravlja kot je navada za dandanašnje izdelke. Ampak vse to važi le za kasko. Pri tretji osebi pa je veselo!

  • BenX 09:16 20.marec 2024.

    Ko električarja kresneš je itak totalka, ker nihče ne more in ne upa jamčit, da je z baterijo vse ok...

  • peter4 11:15 23.marec 2024.

    Primte se za denarnce. Sistem zavarovanja da placas zavarovanje na redno prodajno ceno vozila, ne na dejansko ceno, ki si jo placal, je cista barabija. Skodo pa izplacujejo glede na vrednost po eurotax-u, ne pa na dejansko trzno vrednost. Razlika ...prikaži več za njih je pa vedno premajhna. Tudi pri vec mijonov cistega dobicka. Kot dohtarji, Pri 3k place bi imeli 5. Pri 5k place si oni mislijo da si zasluzijo 8. Ko bojo imeli 8 pa bodo zeleli 12, pa 18 pa 25...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.