Svet
4655 ogledov

Opozorilo Evropske unije glede kršenja sankcij zoper Rusijo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 16:11 27.april 2022.

    Bruselj odkrito kara svoje ovce..EU bo razpadel prej kot je bilo videti in glede na vzpon in podporo nacizmu, bomo v nekaj letih natančno tam, kjer smo bili 1939....Morda celo prej kot v nekaj letih in najbolj grozno je to, ...prikaži več da tega ne moremo preprečiti...Je preveč ovc kretenastih...

    • albert 19:27 27.april 2022.

      Lahko preprečimo, ovce bodo itak spokale v Argentino.

  • suineg7878 16:41 27.april 2022.

    Poljska dobiva "nemski" plin, ki prihaja iz Rusije... :)

    • Ender3 20:05 27.april 2022.

      suineg7878👍ne od kod, po kakšni ceni bo zanimalo državljane EU.

    • suineg7878 22:30 27.april 2022.

      Normalno, da vsak se nekaj doda. Ampak vazno je, da imamo dezurnega krovca za vse nase tezave. Pa naj stane kolikor hoce, placal bo itq narod. P.S. Drzavljane ze dolgo nihce nic ne vprasa. Poglej kako se je gibalo stevilo ...prikaži več glasov na francoskih predsedniskih volitvah. ;)

  • robert81 18:11 27.april 2022.

    ... svetovna banka napoveduje, da se bodo letos cene enegentov zvišale za 50% ... draga moja, lahko ti pametuješ s cca 15000 euri plače ...

  • jozicamurn 16:48 27.april 2022.

    Kakšne so to naše? Ali smo slučajno glasovali in imeli referendum o vzpostavitvi sankcij Rusiji? Prej bi rekla, da to naše pomeni samo nekaj peščice eu-lgbt sprijenih parlamentarcev na plačilni listi ZDA.

  • Pišmevuh 18:41 27.april 2022.

    Kaj ko grejo na Hrvaško na morje, plačujejo v trgovini z evri ali kunami? Bolniki Eu. Rusijo bomo premagali na bojišču. Če bi bila Rusija v UA res poražena, potem pade atomska bomba najmanj na Kijev. Kaj to je cilj ...prikaži več Eu.? Zraven tega, pa morami mi varčevat, da dobi Zelenski od Eu 22 milijard eur. F.. K off.

    • janči 19:21 27.april 2022.

      Čudi me res, da se ljudje nikjer ne uprejo svojim oblastem. Saj se pa ja ve, kako in kaj se dogaja v Ukrajini. Jaz se tudi ne spomnim, da bi se državljani katerekoli države strinjali s tem, da se Zelenski ...prikaži več in njegovi neonacisti financirajo iz naših financ in, da se mu pošilja orožje, ki se financira iz našega denarja. In od kje mu ta pravica, da v države EU pošilja kar sezname orožja, ki ga potrebuje in zahteva od držav njegovo izdobavo takoj - kot, da bi mu bili kaj dolžni.

  • Avatar pantani
    pantani 19:13 27.april 2022.

    Ma spel se baba zmešana!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.