Šport /sport/zimski-sporti
48794 ogledov

Skakalna zvezdnica ogorčena: "Ne vem, zakaj nam to nalašč počnejo"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 23:01 04.februar 2024.

    Ste mogoče slišali ali pa je kdo kaj na ušesa privlekel , če je mogoče sokomentatot TV Jelko Gros rekel 1 -eno samcato črko, nad svojo bando v FISU ! E moj Jelko , pazi da jim iz riti ne ...prikaži večne boš mogel več priti !

    • Avatar Boris Hribljan
      boris199 09:39 05.februar 2024.

      Če bi gledal redno skoke bi ti prišlo na ušesa, da je Jelko že marsikaj rekel čez FIS s Sandrom Pertilejem na čelu! Zato je yvoj komentar neutemeljen

    • Idioti 11:05 05.februar 2024.

      Briga me za generalne stvari . Mene zanima samo situacija v realnem času in to je ali je oseba na štartu smučar na vodi in skakalec ali je smučar po snegu in skakalec ! To k pa Jelko spreminja predpise ...prikaži večise , od tega skakalci nimajo nič . Še enkrat , prej bi pobil našo repko , kot bi dal namig Hrgoti in Loleku , da odstopita od tekmovanja , zaradi neprimernih tek. pogojev !

  • satir 07:25 05.februar 2024.

    Če bi ekipe imele kaj poguma da ne rečem katerih dveh žlez, bi enostavno bojkotirale tekmovanje... recimo mi, pa norvežani, japonci, kanada, francozi.... pa naj imajo švabi državno prvenstvo...potem bi se kaj spremenilo

    • munja 08:43 05.februar 2024.

      Podpiram tvoje razmišljanje, vendar težko verjamem, da bi se tudi v tem primeru kaj spremenilo.

  • Avatar Boris Hribljan
    boris199 09:36 05.februar 2024.

    Dokler ne bo v zvezi vsaj ena ženska ali dve z izkušnjami v skokih ne bo velikih sprememb! Ženske bodo najbolje vedele koliko in kaj so one sposobne v skakalnem športu! Na zvezi so večinoma samo moški, ki res malo ...prikaži več podcenjujejo ženski del skokov! Pa verjetno se tudi bojijo, da bi punce dlje skakale kot moški kar ni nemogoče!

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:22 05.februar 2024.

    "Ne vem, zakaj nam to nalašč počnejo"Zato ,ker vas imajo za klovne,oni pa namesto vas uživajo,in se delajo,kao ste ful pomembne.

  • Idioti 10:59 05.februar 2024.

    Punce rabite svoje združenje , tko k ga imajo tenisaći , zko jga imajo motoristi in F1 , ki bo v takšnih primerih enostavno prepovedala svojim članicami skakati . Vaš šport je enako nevaren kot F1 ! Če sami gledalci ...prikaži večlci vedo , da so razmere katastrofa , verjetno same to še bolj veste . Če boste pa računale na Jelka Grosa , ta vas bo prej pobil , kot šel proti FISu !Organizirajte se in Wilingena ne bi bilo 5 min. na sporedu !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.