Slovenija /slovenija/crna-kronika
45 ogledov

Oropali poštni tovornjak

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:40 13.januar 2012.

    Vse bolj se mi zdi,da poštarji ropajo sami sebe,saj za varnost ne naredijo nič,tako,da mi je to malo čudno,da roparjem serviraš cel kamion pa še ostale zadeve,ki jih neznanci pokradejo s pošt so tut sumljive?

  • Stolp 18:05 13.januar 2012.

    U kak lušn ovčarček na četrti slikci!

  • Žurnalček 00:08 14.januar 2012.

    To mi delite . Vsaka vam čast na organizaciji. Poštarčki naj pa še naprej vozijo gnar u kamionih !

  • Žurnalček 00:13 14.januar 2012.

    Po zakonu je denar dovoljeno prevažati samo z oborožitvijo . Št. varnostnikov je pa določeno glede na višino prevažanega zneska. Pika. Vi se pejte pa še naprej , z varnostjo po logiki " saj noben ne ve " . Mafija ve vse in še več!

  • Žurnalček 00:18 14.januar 2012.

    In še en resničen dogodek. Neko podjetje pošlje po pošti v dvojnem paketu , na naslov skladišča , nepriporočeno navadno paket pošilko. Ko smo paket odprli, je bil spodaj še en paket in tudi naslov oddelka v tej ustanovi. Ko ...prikaži večo smo neodprt paket nesli v ta oddelek, je zaposlena mirno rekla , a so končno poslal 2kg zlata, no mal dolg je trajal. No to je bilo v gnilem socializmu !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.