Slovenija
453 ogledov

Osem tisoč evrov globe zaradi napačnega odlaganja smeti

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korisnik_362 09:35 25.november 2016.

    Leon, pri večstanovanjskih stavbah je težava v tem, da mora inšpektor določiti, kdo je storil prekršek. To je mogoče na primer, če je v mešanih smeteh papir z imenom in priimkom stanovalca, ki bi moral biti v kontejnerju s papirjem. ...prikaži več Če ni mogoče določiti kršitelja, ni mogoče izpeljati postopka.

  • Avatar Leon
    Leon 08:53 25.november 2016.

    Kako ločevati odpadke v večstanovanjskem objektu ,kjer imajo jaške ? Kdo bo plačal kazen ? Kdo mora ukrepati za zapiranje jaškov ? Komu ovaditi inšpektorja ,ki meni da tovrstna kršitev ni v njegovi domeni?

  • MK 09:22 25.november 2016.

    butec. upam, da boš guznu v lastnih smeteh. resno upam, da se zajebavaš.

  • Avatar Leon
    Leon 10:19 25.november 2016.

    In kadar ne najdejo "lastnika" kdo potem plača kazen ?

  • Avatar Leon
    Leon 10:21 25.november 2016.

    Pardon v zadnjem stavku ste mi odgovorili ,vendar pa je v praksi tako,da potem določijo kolektivno odgovrnost ! Predvidevam .

  • Skippy 11:14 25.november 2016.

    Bolj potuješ po svetu, bolj vidiš, da smo s tem ločevanjem tako skrajno obsedeni samo tu.

  • Skippy 11:15 25.november 2016.

    Guzno bo v smeteh, ker ne sortira? Saj nisi resen. Kot da ne vsipajo na koncu vsega skupaj.

  • KOJAK 11:21 25.november 2016.

    Skippy ne vem kje živiš, ampak Snaga v Ljubljani ne vsipa vsega skupaj. Pač smeti so ratale biznis in je metanje denarja stran, če vsipaš to kar nekdo že loči, skupaj.

  • ac-dc 16:37 25.november 2016.

    Tudi jaz ločujem ...papir in kovino. Kovance dam etui, papirnate pa zložim v prostor za bankovce.

  • kapibara 13:05 25.november 2016.

    Ni potrebno predvidevat.. naš blok (LJ) je že plačal škodo- kolektivno VSI.. :-(

  • mihatirs 08:51 25.november 2016.

    Ne sortiram in tudi ne bom...sej na Snagi nimate pol več kej za delat....prpelete, date na tekoči trak in ven pride pravzaprav denar...pa zakaj bi jz opravlju še vaš del...jebte se lepo, pa sortirajte sami...na tak način tud jz odprem ...prikaži več zbirališče in predelavo smeti, če mi že drugi vse prpravjo....ni čudn da je pol 1x na let zastonj položnica za celo LJ, če že prej zaslužte miljone!

  • wingspan15 10:04 25.november 2016.

    Koga bodo oglobili v obmejnih občinah, na primer na Goriškem, ko nam Italijani vozijo smeti čez mejo, ker je to pri njih precej drago.O kakšnem ločevanju odpadkov sploh ne govorimo.

  • KOJAK 11:20 25.november 2016.

    JAZ LOČUJEM, že od majhnega sem vzgojen, da gredo določeni stvari na kompost za hišo, papir in steklo se loči, zdaj pa ločim še embalažo in nevarne odpadke. Zbiramo tudi staro olje, ker ga zaradi biološke čistilne pač ne smemo ...prikaži več zlivati v odtoke. In mi pač ni težko, ker sem že tko vzgojen. Tudi če kje na tleh vidim kakšno smet jo poberem in vržem v najbližji koš. Vse je v glavi in vzgoji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.