Slovenija
23997 ogledov

Osnovne šole: Toliko otrok je bilo pozitivnih

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:19 18.november 2021.

    Pa folk kaj misite, da se bo zgodilo vašim sončkom če se bodo samotestirali? Ni mi jasno zakaj tak odpor.

    • blayo 00:21 19.november 2021.

      Saj ni nekega bistvenga odpora, samo tak vtis se dela. Napihujejo se kot žabe.

    • Janez_53 08:48 19.november 2021.

      To so pač egoistični, zmešani "internetni strokovnjaki", ki jim ni mar za to, kakšno škodo delajo lastnim otrokom. Pomembni so le oni in njihov ego!

    • rd2dmk2 09:56 19.november 2021.

      zakaj je odpor... ja ta star so se cepil, zato da lahko neovirano bluzijo okol. bife, frizer, ljuvice in ljubčki... zdej bo pa otrok pozitiven, fak evo , pa smo dobil karanteno... kdo bo pa zdej šu na pir.. bom ...prikaži večm cel dan doma mogu mulca poslušat, pa pomagat mu se učit, pa malco delat, pa... NE MI SE NE DAMO TESTIRAT, jest tud ne, zakaj sem se pa cepu, banda, za to da bom doma..gočem svoj kafeeeee!!!!!

    • blayo 18:14 19.november 2021.

      rd2 ne vem v katerem svetu ti živiš, tastari ki smo se cepili nimamo nobenih takšnih in podobnih problemov kot jih navajaš. Po moje sem se jaz ene 1000x več testiral od povprečnega necepljenca.

    • rd2dmk2 09:38 20.november 2021.

      Blayo evo ti roka in moj poklon. samo ena lastovka ne prinese pomladi.. žal...zakaj svet noče delat preproste in delujoče reči. recimo zakaj mora dizel imet scalnico da dela ? zakaj se je treeba cepit pa nič testirat ? zakaj ...prikaži večaj delam tehničnega na 4 leta, čeravno v tem času avto lahko naredi km za dva generalna servisa ? in zakaj v vsaki krizi bogati še bolj obogatijo , reveži pa še bolj potonejo ?midva ne bova rešila nič ampak, še posebej če se kregava.

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 12:14 19.november 2021.

    Čestitke vsem tistim staršem, ki niso pokleknili pred škodljivimi fašističnimi odloki diktatorja Janše!

  • blayo 00:25 19.november 2021.

    Aha, 300 torej je bilo pozitivnih. A to so tisti, ki so jih pred tem starši kao doma prostovoljno testiral? Zgleda ti otroci sami to znajo precej bolje kot njihovi starši 😂😂😂

  • mihatirs 10:12 19.november 2021.

    haha, evo ti rezultate,....tesitralo se je večina učencev... moj kurac...30% kot sem včeraj napovedal jih je proti. PIKA!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.