Zdravje
32951 ogledov

Ostrejši ukrepi za necepljene

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 17:45 29.avgust 2021.

    Ni problema, v gostilne ne hodim ze od marca lani, niti nikamor drugam. toliko denarja, ko mi je v zadnjem letu ostalo na racunu, mi ni se nikoli. mogoce mi rata za nepremicnino na hrvaskem, pa ne rabim ne cepiva, ...prikaži več ne testov za prehod meje :D

    • matermila 07:31 30.avgust 2021.

      Naj ti bo lepo na hrvaškem,pa kar tam ostani.

    • igorgeus 19:09 30.avgust 2021.

      ne morem

    • bobubob 12:38 31.avgust 2021.

      Ko so nacisti prišli po komuniste, sem ostal tiho; nisem bil komunist. Ko so zaprli socialne demokrate, sem ostal tiho; nisem bil socialni demokrat. Ko so prišli po sindikaliste, nisem spregovoril; nisem bil član sindikalistov. Ko so prišli po jude, ...prikaži več sem ostal tiho; nisem bil jud. Ko so prišli po mene, ni bilo nikogar več ki bi spregovoril. Martin Niemoeller 1976

    • igorgeus 08:26 01.september 2021.

      ja saj, to je cilj, socializem ste pokopali, kapitalizem nima več alternative, pa mora za velike dobičke uničiti demokracijo

  • Avatar jate
    jate 17:13 29.avgust 2021.

    kako pa bodo ukrepali zoper cepljene ,ki pa prenašajo okužbo?

    • krnekina12 17:42 29.avgust 2021.

      Lih tko mamo karanteno, ce zbolimo. Cry me a river.

    • igorgeus 17:44 29.avgust 2021.

      cepljeni lahko prenasajo kar jim pase. dokaz, da se ne gre za zajezitev bolezni.

    • uursa 17:57 29.avgust 2021.

      @krnekina12 cepljeni je pravtako prenasalec, vendar ker se ne testirajo, se ne ve koliko okuzb prenesejo.

    • krnekina12 18:03 29.avgust 2021.

      Uursa, da prenasas, se mors okuzit, za kar je nekajkrat manjsa sansa, ce is cepljen. Plus 10x manjso sanso mas za hujsi potek, kar pomen dasi prej zdrav, in torej ne mors prenasat tolk dolg. Tko da mal sanjate, ce ...prikaži več mislte da cepljeni lih tolk prenasajo kt necepljeni.

    • igorgeus 18:08 29.avgust 2021.

      odkod te trditve o manjsih moznostih? ker NIJZ nima objavljenih podatkov o tem. pravi le, da:

    • igorgeus 18:09 29.avgust 2021.

      Pri 80% okuženih ima blag potek. Pri 20% zbolelih bolezen poteka težje, okoli 5% bolnikov pa je kritično bolnih in potrebuje zdravljenje na intenzivni enoti. Večje tveganje za težji potek bolezni imajo osebe, starejše od 60 let in osebe s ...prikaži več pridruženimi kroničnimi boleznimi.

    • krnekina12 18:52 29.avgust 2021.

      Nevem a se sam delate tolk neumne al ste res? Kaj pa misls, da pomen procent ucinkovitosti cepiv? Ce je cepiv "samo" 50% ucinkovit, to se vseen pomen da bo 2x manj cepljenih zbolel kot necepljenih.

    • Ender3 18:55 29.avgust 2021.

      igorgeus 👍 do 60% okuženih je, asimptomatskih in to je, ključni problem te virusne nadloge pri širjenju okužb.

    • krucefiks 19:18 29.avgust 2021.

      cepljeni so si že sami naredili ukrep,dan D prihaja za njih

    • Avatar jate
      jate 19:20 29.avgust 2021.

      pa še do vojne bo prišlo,ne mislim biološke

    • matermila 07:33 30.avgust 2021.

      igorgeus,od kje si pa zdaj vzel 105%?(80+20,pa še 5%)

    • igorgeus 19:08 30.avgust 2021.

      c/p iz spletne strani NIJZ.

    • bobubob 12:40 31.avgust 2021.

      Ne bodo. Oni so državljani nove dobe, kakršnih si želijo čim več - ubogajo in ne razmišljajo samostojno.

    • igorgeus 08:24 01.september 2021.

      če bi obstajali dokazi o učinkovitosti cepiva, NIJZ ne bi govoril, da VEREJETNO prepreči hujši potek bolezni

  • QSprm 18:35 29.avgust 2021.

    Izmisljena plandemija in borba proti ultra smrtonosnem prehladnem obolenju je samo pateticna predstava za rajo, ki z medicino nima cist nobene zveze. Bistvo igre je cepljenje. Prisilit rajo da se cepi za vsako ceno.

  • smoljo 20:44 29.avgust 2021.

    Sam kje pa piše da je necepljeni tudi okužen ? Cepljen je zdrav.... tudi necepljen je zdrav ,kje je zdaj point okužbe za oba? To pomeni da vsak necepljen je kr okužen avtomatično ,a cepljen pa ne ?haha dobra fora ....no go ,sploh

  • rd2dmk2 22:21 29.avgust 2021.

    ma jest pa mislim takole, pozabile sta na gostinca iz avstrije, ki je prepovedal vstop, komu že ? in nemci niso skreganci na leve in desne, na cepljene in necepljene , na union in laško, jest menim da bodo lepo ...prikaži več složno stopil skup in rekli kurz sehen dain beer. wir trinken alles zu hause. und billiger.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 06:49 30.avgust 2021.

    Dokler je cepljenje prostovoljno, se necepljenih ne sme siliti v to ali jih kako drugače, npr. socialno izločati ali sankcionirati...Tako (trenutno še) pravijo zakoni EU... Bi pa vprašal kje lahko kupim rumen trak za nadlaket kjer piše NECEPLJEN ?! Ja, ...prikaži več zgodovina se ponavlja..Še dobro, da nimam izložbe, mi pa lahko razbijejo okna na hiši...v novi kristalni noči, ki se hitro približuje..

  • rd2dmk2 22:07 29.avgust 2021.

    krnekina12 .. glede prenašanja in okuževanja.. prenašaš in okužiš dokler se ti ne pojavi bolezenski znak, potem greš na testiranje in ker si pozitiven v karanteno. torej se še le sedaj preneha cikel širjenja. ker pa si sam poudaril da ...prikaži veča je pri vas cepljenih potek bolezni LAŽJI, to pomeni da pozneje ali pa sploh ne zveš da si bolan in širiš okužbo dokler , ja a je že kdo pogruntov do kdaj ? torej kdo širi okužbo, jest , ki me zvije takoj in obležim na pol mrtev pod ventilatorjem, al TI ?

  • bobubob 12:46 31.avgust 2021.

    Podobno so počeli že pod Adolfom - izločiti neprimerne. Ali drugače - DOKONČNA REŠITEV.

  • molka 22:33 29.avgust 2021.

    bravo tako je treba

  • Sten 17:42 29.avgust 2021.

    Bravo, tako je treba izločit prenašalce bolezni in anticepilce.

    • uursa 18:04 29.avgust 2021.

      Tudi cepljeni so prenasalci bolezni.

    • Slavko Krizman 18:45 29.avgust 2021.

      tudi cepljeni prenašajo virus...žal

    • Avatar jate
      jate 19:22 29.avgust 2021.

      sten butni se ob steno,kr fajn

    • lovro4 20:28 29.avgust 2021.

      Bravo,Sten. Pacient te ma rad, pa Merklca, WHO. Vsi te imajo radi. Obožujejo idiote, še sploh, ko se stegnejo. Idiot, prav ti je. Da crko, što pre, da bog da.

    • lovro4 20:30 29.avgust 2021.

      Ko boš dojel, Sten, bo prepozno. Žal budale kot si ti, tudi druge vlečejo za seboj v svojo greznico.

    • matermila 07:36 30.avgust 2021.

      Kdo bi si mislil,da imamo tolk dohtarjev na tem portalu.

    • bobubob 12:43 31.avgust 2021.

      Tudi nacisti so 'izločali' bolne, invalide....ker so menda predstavljali nevarnost za raso pravih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.