Zdravje /zdravje/otrok
48896 ogledov

Saj ni res: V ljubljanskem UKC otroka skrili pred kirurgom

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 16:43 05.december 2018.

    Fakin Samo Fakin ne upa stopiti na prste dobaviteljem in vzpostaviti integralno narocanje, srcna kirurgija pa mu je predraga. Razumem, ker bi fides skocil takoj v luft in bi za vse svoje stare prdce zahteval enake place. Ampak Samo, ce ...prikaži več bi slo za mojega otroka in bi umrl...ma ne bi ti pomagala niti ona pistla izpred 20 let.

  • nostradamus 17:24 05.december 2018.

    kompletno zdravstvo je gnilo in skorumpirano do samega vrha zalostno je da tistih nekaj postenih zdravstvenih delavcev ki res opravljajo svoje delo srcno in posteno zaradi le teh mecemo v isti kos Fakina so bila polna usta pred prevzemom stolcka ...prikaži več sedaj pa klasika mar ne, Samo psi lajajo beli ovratniki pa veselo harajajo naprej.

  • blueone 20:41 05.december 2018.

    Mislim no....naslov pove vse...a je to potrebno...skrivalnice smo se šli, ko smo bili otroci

  • borut08 22:36 05.december 2018.

    Tko kot je vse narobe v nasi drzavi in reda terse lopovscino,lazi itd..nagrajuje in podpira lopove in postene drugace mislece posameznike unicuje in ustrahuje tko je vse narobe tudi v nasem zdravstvu in ni nobena izjema.

  • Pepe007 06:43 06.december 2018.

    Samo Fakin je kot direktor bolnice vedel, kako nategniti ZZZS. Potem je vodil ZZZS, kjer je vedel, kako žejne čez vodi pripeljati ministrstvo. Ali kdo resno pričakuje, da bo zdravstvena politika kaj bolj ustrezna?

  • rosalina 11:52 06.december 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite++++++++======>>>>>> www.WebJob33.Com

  • mefisto 08:58 08.december 2018.

    Ne morem razumeti, da postavijo za zdravstvenega ministra človeka, ki se j že toooolikokrat pregrešil zoper zdravstvo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.