Slovenija
234 ogledov

Ovadba za sina šefa policije Fanka

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 12:29 17.maj 2016.

    Popolnoma se strinjam s tabo!

  • Majazmaja 12:43 17.maj 2016.

    Uf, mali je naj., ampak najbolj doma, od fotra. Pravilno. Lepo, da še obstajajo normalni starši.

  • Božidar Dinič 12:51 17.maj 2016.

    kake veze ima to z jankovičem recimo halo preusmerjanje pozornosti saj pa imaste pred nosom marčiča kdo je zdaj pravi oče

  • Janez_53 12:59 17.maj 2016.

    Si slišal kdaj za ločila, velike začetnice in podobno kramo, ki dela težave polpismenim?

  • kapibara 13:48 17.maj 2016.

    Kako se je končala zgodba s pamžem od visokega police-oficirja iz MB, ki je sodeloval v večkratnem tepežu, vaškega posebneža, ki se je hvalil z kavsem z lastnico- kelnarco lokala, in so reveža našli na POHORJU..?? Ali bilo kdo kaj ve..??

  • Božidar Dinič 15:27 17.maj 2016.

    bodite previdni mi je pokojni ptujski advokat ugleden dejal pred smrtjo v navzočnostjo priče in kapibara poklon ampak bodite tudi vi previdni doloćeni kriminalisti upokojeni sedaj detektivi in advokati še zmeraj voluharijo in so bili tudi nagrajeni javno itd itdhvala ...prikaži večitdhvala vam kapibara

  • Božidar Dinič 13:27 17.maj 2016.

    janez krajnski ja nez kam odhajaš danes grem v tujino da nahranim slovensko živino

  • jakec1575 12:11 17.maj 2016.

    Fanka ne poznam. Mogoče ni tako dober človek, mogoče je. Danes v svetu spletnih blatenj lazi, puhljic tezko reces ali verjames, kdo je in kdo ni. Ampak je eden redkih, ki je pravilno postopal. Eni vztrajajo, da bi moral odstopiti, ...prikaži več ampak se ne strinjam. Sin je polnoleten in odgovarja sam za svoja dejanja. Če bi recimo Jankovic to zmogel glede svojih sinov morda danes ne bi bila obadva opravilno nesposobna. Fank je pri meni dobil pike s svojim dejanjem. Res je, da je sedaj clash s sindikatom, ampak se mi zdi da ni samo vsebinski ampak tudi politicni. Ceprav sem bil na zacetku proti odpustu zaradi planiranja, niso to bli sosedovi paglavci, ampak uradne osebe z zaupanjem in opoblastili, ki so to zlorabile. Policaj je institucija. Tako, da je sicer boleca ampak prava odlocitev. kot tudi, da terenska akterja dobita samo suspenz.

  • korisnik_18366 13:11 17.maj 2016.

    Ovad je bilo v Sloveniji že veliko, žal pa pravnomočnih obsodb zelo malo. Prav iz tega razloga ne verjamem, da bo Fank mlajši kdaj obsojen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.