Slovenija
178 ogledov

Pahor danes obnavlja hišo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Edvin 15:41 15.oktober 2012.

    Priden fantina tale Pahor. Brezplačno dela in pomaga ljudem, ki delajo. A kdo od vas ve, kje in kako se ga da naročit? Imam cel kup dela zanj... A ja, kako dela, preko študentske napotnice al preko pogodbe o delu....? ...prikaži več OK, malo zajebancije ne škodi. Ga bom volil, a predvsem zato, da Tuerku preprečim še en mandat!!

  • dd 10:34 15.oktober 2012.

    No, Pahor, sigurno ni dobil še nobenega žulja.

  • recesija 14:08 14.oktober 2012.

    Verniki v nedeljo počivamo, komunisti pa delajo.

  • Dejan Kodrič 14:11 14.oktober 2012.

    Kljub temu NIMA moj glas.

  • KLOBO 14:40 14.oktober 2012.

    Predsednik Turk se je preizkusil v petju!!HE, HE, HE.... SPLOH NE RABI PET, SAJ JE NJEGOVA LOLASTA GOVORICA ŽE TAKŠNA, KOT BI POSLUŠAL RAZGLAŠEN RADIO!!

  • titty 15:08 14.oktober 2012.

    Saj, zato je pa tako kot je!

  • zdrej 10:16 16.oktober 2012.

    Eno so farji, eno so pa tisti, ki se imajo za farje.

  • infinity 14:59 14.oktober 2012.

    Jezus je vedno pomagal ljudjem in ni rekel, danes je nedelja in se sami znajdite po svoje, danes jaz počivam.In zato si po mojem mnenju zelo slab vernik in si le ozko usmerjeni povprečni Slovenec, ki strmi le v ...prikaži več eno smer in mu je pod častjio priznati, da je nasprotnik boljši.Tudi sam sem vernik, ampak nebom zato volil, nekoga, ki se izdaja za pripradnika cerkve, le zato, da dobi glasove vernikov. Volil bom tistega, ki bo meni in vsemu narodu služil v doboro in ne le ožjemu, krogu ljudi, ter sebi v prid.

  • Klemen Zec 19:59 14.oktober 2012.

    kako pa je, a da farji ukazujejo nevedni raji kaj je prav in kaj ne ?a je to krivo, da smo tu kjer smo, a ?

  • Klemen Zec 20:02 14.oktober 2012.

    verniki ste verjetno tudi ljudje, zanima pa me kakšna razlika je med vami "verniki", ki verujete v boga in drugimi, ki ne verujejo v boga ampak v nekaj, kar se reče sedanjost in prihodnost !?

  • Klemen Zec 20:06 14.oktober 2012.

    to kar počne samovšečni Pahor mu ne bo pomagalo kaj prida.kar je počel v navezi z Janšo tri leta njegovega vladanja je presedans v slov. politiki !njegovo početje je slov.narod razjezilo, sam se je pokopal kot politik, razen, ...prikaži več če ga bo Janša vzel k sebi, to pa načrtujeta že kar dolgo !

  • brenco 20:18 14.oktober 2012.

    Glih ki se prepirate o veri... Če si vsako nedeljo v cerkvi in misliš, da si zaradi tega veren je isto kot, da bi bil vsak četrtek v garaži in mislil, da si avto.

  • vicvic 21:54 14.oktober 2012.

    No malo razlike vseeno je, trše ogrodje imaš v garaži.Če si pa avtobus si pa tudi velikan. Haha.

  • Tupamaros 12:46 15.oktober 2012.

    Pahor brezplačno poriva karjolo oni pa poriva babo s katero klepljeta 13-tega člana.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.