Slovenija
87 ogledov

Pahor: "Presegli ste moja pričakovanja, jaz bom vaša"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • aaarri 19:46 11.november 2012.

    noben od dveh avtorjev članka očitno ne ve, da se napiše Nova Gorica, in ne kot je v članku - nova Gorica

  • gec 20:00 11.november 2012.

    stolp pojdi malo na pregled...

  • boskre 20:03 11.november 2012.

    admin je pederčina!

  • Stolp 20:13 11.november 2012.

    Ni bilo potrebno, me ni ugriznil!

  • titty 22:11 11.november 2012.

    Tudi Šempeter pri Gorici in ne Šempeter pri Novi Gorici.

  • mirko 21:26 11.november 2012.

    Do katere ure traja volilni molk ?

  • Zvonka Facija 10:33 12.november 2012.

    Nisem odšla na volitve, ampak sem rezultata vesela. Čestitam Pahorju za presenetljiv rezultat in mu želim zmago v drugem krogu. Morda me sedaj prepriča in se udeležim volitev.

  • primorka 15:45 12.november 2012.

    Bravo Borut ! Tudi drugi krog je tvoj !!!

  • feferon 13:43 13.november 2012.

    Zakaj pa še te rabiš? Saj predsednik nima nobene besede in ni druga kot marioneta.

  • feferon 11:08 19.november 2012.

    Jaz tudi. Ampak veš kaj ? Vojne je konec, naj že enkrat skup stopijo in kaj za Slovenijo naredijo. Pleško ni oseba ,ki bi Slovence združila- prej obratno.

  • Žurnalček 21:44 18.november 2012.

    Glasoval zate , vendar je glasovalo zate tudi preveč belogradistov, s katerimi pa jaz ne želim imeti nič skupnega. Tudi skupno izvoljenega predsednika ne . Naslednji glas gre Turku. Želim si predsednika , ki bi ga izvolila večina levo in ...prikaži večn sredinsko orientiranih strank, ne pa da tudi klerikalci volijo tebe ! Kam si sploh zaplul. Pošlji jih v hurac, sedaj in takoj , ker SLO nerabi Plešastega in nekoga , ki mu bo prikimaval , ampak ga polil z mrzlo vodo !

  • Scott 19:47 12.november 2012.

    Bodo v predsedniškem kabinetu tudi dimiceva,kresalova in čepinova ob varnostnikih pa bulmastifi kot čuvaji?

  • Jo Mus 16:19 26.november 2012.

    Ko sem dobil volilne glasove od simpatizerjev ki radi poslušajo bedarije, sem nekaj bedarij natresel še v zahvalnem govoru:»Občutim srečo, ki ni povezana z mojim lastnim uspehom, ampak je povezana s tem, DA SE SLIKAJO NEKI NOVI HORIZONTI ...prikaži večONTI NAŠE PRIHODNOSTI. » !!! ( halo narod, slikajo se vam horizonti naše prihodnosti, … če to ni povod za nepopisno srečo !? In potem sem še dejal:»Ne bi rad izzvenel DOMIŠLJAVO in rekel, da je ta nova prihodnost ( slika horizonta naše prihodnosti… ) povezana z mojim imenom, a z vizijo, vero v prihodnost in z upanjem lahko dosežemo NEPREDSTAVLJIVO. ( nepredstavljivo je skoraj tako kot črna luknja ? ) Do nedavna sem bil predsednik vlade in so me strici iz ozadja ( ki jih ne bom omenil ) zabrisali s prestola, a pred močjo naših ljudi moramo biti ponižni. Čez dva tedna si želim vaše podpore. Nisem popoln, spet bodo spodrsljaji, a verjamem v vas !Žal sem pozabil omeniti, da sem samo omejen, neodločen politikantski MISLEC.

  • Stolp 19:48 11.november 2012.

    Včeraj me je nekdo napadel s svojim psom, ko sem se ga branil me je pa še nadrl. Ta je gotovo danes za Türka volil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.