Volitve 2018
7421 ogledov

Pahor si želi, da bi vlado sestavil Janša

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:34 07.junij 2018.

    Vsakokrat znova potrjuje kakšen gnus od človeka je ta klovn. Ja, je prav, da se ponudi Janši sestavljanje, saj je relativni zmagovalec. Ampak pri temu gnusu je problem, da si res ŽELI. Patološko je obseden z JJ, zato je uničil ...prikaži več svojo koalicijo, ko je prvič zmagal, zdesetkal SD, koketiral non stop z JJ, hodi na domobranske otvoritve, .... Odvraten je. Janše absolutno ne moram, ni dober za Slovenijo, ampak mi se pa ne gnusi, kot se mi ta.

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 08:59 07.junij 2018.

    teta od moje je v domu dementna in je volila....to je soproga izvedela v ponedeljek in je seveda prijavila policiji......direktor doma je pa član SDSa........zdaj si pa mislite kar si hočete

    • Rudman 09:08 07.junij 2018.

      Ne rabimo si mislit, saj tocno vemo kaj je bilo. Prirejene volitve. Edino ovcice si mislijo da so bile postene.

    • kapibara 09:34 07.junij 2018.

      Za kaj pa tvoja ,dementni teti, ni odvzela opravilne sposobnosti ? Pa direktor gor- dol..

    • miho 09:40 07.junij 2018.

      Ne vem, kaj ima policija tukaj za iskati? Ali nekdo, ki ima demenco, ne bi smel voliti in zakaj?

    • soncev 09:41 07.junij 2018.

      Javno znana zadeva. SDS ima organizirano mrežo "pomočnic", ki dementnim in nepokretnim pomagajo po domovih "prav" obkrožit. Še za tiste, ki so umrli na dan volitev je za preverit uro smrti in ali so pred tem volili.

    • Rudman 09:43 07.junij 2018.

      Ce imas demenco, pojma nimas kdo si, kaj da bi sele vedel, za katero stranko bos volil in kaksen program ima. Nekdo jo je pelal na volisce, ji pokazal kaj naj obkrozi in to je to. Vse skupaj ni neka ...prikaži več znanost. Pa koliko starejsih je taksnih.

    • hudini 11:00 07.junij 2018.

      Kaj je levaki,a poraz fejst boli a?

    • Rudman 11:15 07.junij 2018.

      Ti si tudi en idiot, kateri verjame, da se je treba opredeliti na leve ali desne. Zal je to poraz za vse, razen za tiste kateri so podkupljeni s strani strank. Zal bos ti med prvimi k bos jokcal, ko ...prikaži več ti bo tvoj JJ spet kaksne davke zdignu, drzavo razprodal itd.

    • hudini 11:20 07.junij 2018.

      Točno se ve kdo davke dviguje, da lahko JS dobro živi.

    • Avatar vec
      vec 11:35 07.junij 2018.

      ti si fuknjen 100 na uro, pa še glup k točak, veš da naj bi se dogajalo, pa nisi ukrepal ? al pa nakladaš neko teorijo zarote ki si jo slišal za šankom v bufi.

    • mph 14:25 07.junij 2018.

      NSI ali SLS pa si je želela, da bi lahko volili že 14 ali 16-letniki, vendar b i do 18. leta volili njihovi starši. :-) Ne vem ali je bila neslana šala ali je kdo tam mislil resno, kar pa ...prikaži več bi še najprej verjel.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 12:25 07.junij 2018.

    Slovenci smo proti temu, da Šiptar Janša sestavi vlado. Naj se preseli na Kosovo ali pa na Madžarsko, z vsemi SĐS kolabiranti vred. Pa še Barbiko naj vzame s sabo!

    • klincek 14:20 07.junij 2018.

      Ne vem,če si opazu ampak šiptar ti mamo natepava.

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 16:42 07.junij 2018.

      Sem opazil, ampak to je njena stvar, kdo jo natepava!

  • Snežinko 12:05 07.junij 2018.

    Upoštevati voljo ljudi? 25% od volilne udeležbe pomeni pri 51% udeležbi okoli 12% slovencev, ki so volili Janšo. To se meni niti pod razno ne zdi večina in težko bi temu rekel, da je to volja večine ljudi. Volja večine ...prikaži več (49%) je, da se celoten politični nabor zamenja z popolnoma neznanimi obrazi, ker imajo trenutnih dovolj, tako po izjavah kot po krajah. Zaradi tega jih polovica ni šla volit, ker nima koga obkrožit. Kot če bi izbiral ali naj padem v levo ali desno jamo, s tem da je v obeh drek...

  • izRODEk 08:15 07.junij 2018.

    Vlado sestavljajo v ameriški ambasadi, od koder Pahor dobiva redna navodila. Samo vprašanje časa, kdaj bo SD objavil izgovor, zakaj bo šel v vlado z SDS (ter NSI+zamejca= 25+10+7+2=44manjšinska vlada). SD-ju je vseeno, s kom se spajdaši - da le ...prikaži več pokrivajo par ministrstev, preko katerih obvladujejo svoje kadre, ti pa 3/4 javnega sektorja, preko katerih so vsakokrat izvoljeni na oblast. Manjkajoče glasove za potrditev vlade bo zagotovil šibek člen iz LMŠ - denar ni pes, ali kako že pravijo...

  • miho 09:41 07.junij 2018.

    Eno je gotovo: Želim si sprememb.

  • Avatar Leon
    Leon 12:41 07.junij 2018.

    Predsednik države Borut Pahor poudarja, da "iz izkušenj vemo, da alternativni scenariji niso najboljši".???Res je Borat ,iz izkušenj vemo kako si postal predsednik države z podporo RKC in argentinskih emigrantov pod taktirko JJ . Sicer pa bo o tem čez ...prikaži večz 10 let pisala generacija rojena v 21 stoletju .

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:40 07.junij 2018.

    Pahor si že skoz želi,da bi vrnil uslugo plešatemu šiptarju za pomoč pri izvolitvi na mesto predsednika države in zdej je prilika?Ampak mislim,da iz te moke ne bo šiptarskega bureka!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:33 07.junij 2018.

    Naj sestavi vlafo kdo hoče vendar se močno bojim,da ob sestavi vlade Šarca ne bo nobenega napredka!! Lahko se je pred volitvami oglašat in govorit kaj bodo naredili,če pa pogledamo nazaj pa so stranke,ki nameravajo v levo koalicijo capljale na ...prikaži več mestu ali pa šle NAZAJ!! Zdravstvo so uničili in sedaj se derejo,da imajo REŠITVE za vse!! Nobenih drugih rešitev nimajo kot v Slovenijo pripeljati čim več migrantov ter uničiti lasten narod!!

    • popokatopetl 10:50 07.junij 2018.

      Žal po tem kako se je Janša izkazal ko je vladal od njega ne morem pričakovat kej boljšega.

  • Rudman 10:41 07.junij 2018.

    Za vse bi bilo bolje, da gredo ti politiki s pahorjem na celu v zapor oz prisilno delo

  • astibo8020 12:53 07.junij 2018.

    Kaj če bi od Hrvatov odkupili Goli otok in tja poslali vse naše politike, pa še na odprtem oddelku bi lahko bili.

  • klincek 14:23 07.junij 2018.

    Prov težko mi je brati te hude muke levoritnikov.

  • drago86 14:22 08.junij 2018.

    Stara ljubezen nikoli ne zarjavi... za kulisami sta se verjetno poljubčkala.

  • Rudman 09:06 07.junij 2018.

    Ce bi sli preverjat realno glasovanje, ne to prirejeno, sds nebi nikoli zmagal. Ne verjamem da je slo vec kot 50 procentov ljudi volit in od teh 50 procentov jih je 25 volilo sds. Naj se lazejo komur cejo, jaz ...prikaži več tega ne verjamem. Mene zanimajo tocne stevilke, verjetno bodo sele po 11.6. Zanima me tudi koliko glasov je prispelo iz tujine in koliko jih je slo posamezni stranki. Tako kot sem omenil pred volitvami, ce zmaga sds se selim. Trenutno sem v postopku selitve v Avstrijo in ne blefiram.

    • pulse 09:29 07.junij 2018.

      No, no - malo se umirimo... Saj ne bo tako hudo, kot takrat, ko so vozili na goli otok...

    • Rudman 09:33 07.junij 2018.

      Kolikor vem iz lastnih izkusenj in izkusenj mojih starsev v Jugoslaviji ni bilo tako hudo kot marsikateri tukaj piska. Za delavca je bilo normalno poskrbljeno. Kdaj se je pricelo sranje? Seveda po Titovi smrti so se razpasli mrhovinarji.

    • kapibara 09:35 07.junij 2018.

      Ne verjamem, da so prirejali izide glasovanja, v prid SDS ?? !! Pa saj so ja VSI vpili, da z Janšo- SDS, ne gredo v vlado !!

    • Rudman 09:40 07.junij 2018.

      To ti pa naredijo prirejene ankete pred zacetkom volitev. drugace povedano sublimirana sporocila. Koliko ljudi je prislo na volitve in niso poznali nobene od ostalih neparlamentarnih strank? po moje sigurno 80%. Saj vsi ne spremljajo vseh moznih medijev, da vidis ...prikaži več katere stranke sploh obstajajo.

    • pulse 10:05 07.junij 2018.

      g. Rudman: Za navadne delavce je bilo dobro poskrbljeno - če niso razmišljali s svojo glavo. Če pa so povedali svoje mnenje, so tvegali svoje življenje. Raje jem suho žemljo na svobodi, kot pa sveži kruh pod diktaturo.

    • Rudman 10:09 07.junij 2018.

      Kaj mislis, da imas sedaj, svobodo ali diktaturo? Jaz osebno svobode ne vidim. Trenutno je diktatura pod pretvezo demokracije. Mislis, da imas svez kruh oz te prepricajo daje svez, v resnici pa grizljas suho žemljo.

    • klincek 14:14 07.junij 2018.

      Rudman Pa sem mislu,da sem slišal že vse.Pa se se pojavi nov IDIOT.

    • Rudman 14:25 07.junij 2018.

      Hvala enako.

  • dusan112 15:34 08.junij 2018.

    Dva mentalna invalida.Ne ve se gdo je večji idijot.

  • Tupamaros 09:56 07.junij 2018.

    Alternativa zmagovalcu volitev je visoko dvignjen sredinec četrtini oddanih glasov. Pravi politiki tega ne počnejo če želijo pridobiti naziv državnik.

    • popokatopetl 10:55 07.junij 2018.

      Četrtina glasov je le relativna zmaga, če si se z nestrpno politiko vsem tako zameril da nočejo s tabo. Dejansko imajo sredinci ("levi") več podpore, Janez pa že ves čas visoko dviguje sredinec na vse strani in se mu zdej pač maščuje.

  • pulse 09:31 07.junij 2018.

    Dragi novinarji! V naslovu povdarjate nekaj, kar Pahor ni povdaril "Pahor si želi, da bi vlado sestavil zmagovalec volitev" - ne glede na to, kdo to je. Vi pa povdarjate tako, kot da si on želi Janše... Ponovno zavajate, samo ...prikaži več da bi provucirali ljudi, da bi brali vaše članke - da se potem lahko ob strani prikazujejo reklame, vi pa služite s tem za svojo plačo... Novinarska etika pa taka...

  • Avatar vec
    vec 11:40 07.junij 2018.

    tukaj med komentarji in tudi levico se točno vidi, boli jih K, za voljo naroda, ampak le kako bi ONI spet prijeli za vajeti in dobivali bonuse in prioritete ipd. Enako se mi gabi ŠAREC, kaže se kao čuteč, in ...prikaži več in da ne bo v koaliciji z Nekom ki ne mara beguncev ipd. A VOLJE LASTNEGA NARODA PA NEBI SPOŠTOVAL, to se je za zamislit se mi zdi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.