Pod streho
4033 ogledov

Panelna in skeletna gradnja: Katera je boljša?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 10:00 01.julij 2019.

    OK, ni mi čisto jasno, kako je lahko lesena hiša požarno bolj varna od zidane? Namreč, navajate, da pri leseni les zgolj tli... pri zidani stene niti tlijo ne, saj so ... ja, zidane. Ostrešje pa v vsakem primeru zgori, ...prikaži več pa naj bo zidana ali lesena...

  • satir 12:27 01.julij 2019.

    jaz že 14 let kurim na zidake, ker gorijo boljše od lesa. Tako trdijo strokovnjaki, pa glej, deluje če verjameš... tudi beton je odličen, le težje ga prižgeš, kalorično pa je...ohaha...ko antracit..

  • stilist 14:32 01.julij 2019.

    Tudi jaz prvič slišim, da opeka gori bolj kot les. Moram jeseni naročiti zidake namesto drv!

  • Kaitlyn_Robey 15:52 01.julij 2019.

    Začnite zaslužiti z Google $ 7385 - $ 8726 na teden za delo na spletu od vašega doma za 2-3 ure na dan. Redno plačujte vsak teden. Vse kar potrebujete je računalnik, internet povezava in malo prostega časa. Everything in ...prikaži večin the world rests in a popoln0maa spremenilo moje življenje. To come .... ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • matermila 05:28 02.julij 2019.

    To so hiše po ameriškem sistemu,ki jih prvi manjši orkan raztrga,pol pa vsi okoli jokajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.