Slovenija
145 ogledov

Parada ponosa: Župan čaka, da poroči prvi gejevski par

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 14:40 14.junij 2015.

    Menim, da ti iztirjenci posiljujejo vse ostale - ali smo jih res dolžni gledat???Mislim, da ne - ne moti me če se skrivajo in da jih ne opazimo - moti pa me, da se šopirijo!!!!!Naj se zavedajo, da ...prikaži več je to NADLEGOVANJE NORMALNIH LJUDI!!!!Srbijancu in njegovemu jurčeku pa itak paše, da usmeri pozornost stran od sebe in svoje džamije, s katero bo zopet obogatel!!!

  • 4krogci 23:40 13.junij 2015.

    Nimam nič proti njim, ampak delat parado zato da se pokažeš??? eee za take stvari moreš bit pa res moten!

  • encijan 08:47 14.junij 2015.

    Bolnik.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:17 14.junij 2015.

    ti bi šel lahko na parado homofobov

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:12 14.junij 2015.

    a si pet let str?

  • s.i.k. 16:35 14.junij 2015.

    . kdaj bo pa parada Ponosnih NeZaposlenih ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:20 14.junij 2015.

    To zato da se ne bi istospolni skrival, da bi tabu razbil....sej veš največji strah in odpor imajo ljudje pred ne-videnim, če pa eno stvar 100x vidš pa vidš da ti ni nevarna pa rečeš..ma dej kaj me briga..naj delajo ...prikaži več kar hočjo s svojim življenjem, jz bom pa delal kar hočm s svojim. Važn sam da je mir pa spoštovanje en do druzga. Po en stran se mi zdi prov..glede na to da tud po komentarjih lahk vidš da obstaja še vedno nekaj nestrpnežev...čeprav že mal manj kot pred leti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.