Svet
13 ogledov

Parada v ponos Hrvatom

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:08 09.junij 2012.

    Tele udeležence napadajo izključno lokalni fegiči,ker se bojijo konkurence iz EU!

  • ecco 08:10 09.junij 2012.

    Lol! Sam res!Jaz dajem podporo povorki in velik minus huliganom!

  • anja.scuka 12:14 09.junij 2012.

    ** Komentar je bil zaradi neprimerne vsebine odstranjen **

  • ecco 15:24 09.junij 2012.

    Tudi na Love parade so ljudje odštekani in pomanjkljivo oblečeni pa jih nihče ne napada!

  • juventus1897 13:39 09.junij 2012.

    Res si že tečen s tvojo igro !!!!!!!!!!!!!!!!

  • bjacky2004 14:03 09.junij 2012.

    saj varnosTne ukrepe pripravljajo že nekaj časa.I'm not alwasy right, but I'm never wrongOsrednje sporočilo letošnje parada ponosaDej naučite se pisat, če pa rabite kakšnega lektorja me lahko kontaktirate...

  • Trdina 17:04 09.junij 2012.

    Seveda ne gre primerjati Love parade, s trezno parado ponosa. To je absurd, pod vplivom drog so bili, ne vidiš da niso sami krivi za svojo abotnost!

  • ghz891 18:30 09.junij 2012.

    "Pogovarjaš" se s spambotom.

  • mirko 14:10 09.junij 2012.

    Jaz sem popolnoma strpen do gayev in lejzbik do meje. Meja je pa nedotakljivost mojega telesa. Po eni strani jih razumem, da hočejo na tak način izrazit protest proti nestrpnosti istospolno usmerjenih. Ne razumem pa zakaj se v tej paradi ...prikaži veči nekateri obnašajo nenormalno. Oblečeni so tako pomanjkljivo kot drugače v življenju sploh niso. Enostavno je to za mene provokacija ne-istospolno usmerjenih.

  • Lavdan 08:20 09.junij 2012.

    Če se bo zgodil kakšen incident bo oblast kriva, ker je dovolila parado, čeprav so bili naprej opozorjeni, da bo prišlo do nasilja. Po moje so te parade popolnoma nepotrebne, ker ljudi ne morejo prepričati, da spremenijo mišljenje o njih, prej obratno.

  • Trdina 17:17 09.junij 2012.

    Pa kaj če se sprehodijo čez split, to je dobro se prakticira zakone, pravice, ustavo! Saj navijače, verne tudi gayi ne pričakajo pred cerkvami, klubi in jim grozijo z napadi "kaj nam vsiljujete svoje poglede" pa so nekateri še tako ...prikaži več skregani z zdravo pametjo! A so res nekateri tako epsko zarukani, da jim ne kapne, da se svet ne vrti okrog njih in njihovih čustev in osebnih pogledov na svet. To je primerljivo kot bi zaradi posterjev prihajajočega filma, ki ni po mojem okusu stal pred kinodvorano ter napadal obiskovalce! Pa ne bom, ker nisem degenerirana opica!

  • Kristina Vidmar 15:33 09.junij 2012.

    to ti misliš!!! Po drugi strani so ( oz. smo bili ) na Love Parade vsi tako zadeti da se sploh zavedal nismo kaj se dogaja okoli nas, edino kar je bilo pomembno je muzika!!!!! tako da ne primerjaj Love ...prikaži več parade z Parado Ponosa!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.