Slovenija
2615 ogledov

Janković bo podražil parkiranje in še plačevati ga bo treba dlje

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:36 04.maj 2023.

    Ne vem zakaj naj bi bila LJ drugačna kot druge EU prestolnice. Tudi ko se podraži bo še vedno ugodno. Pa še kaj bi se dalo na tem področju narediti. Za začetek bi bilo potrebno vsem dnevnim prišlekom onemogočiti vstop z avtom v Lj.

    • lojs 17:43 04.maj 2023.

      se pravi po opravkih ali v službo pešačit in to najbrž v vsakem vremenu ... vse čestitke za take odlične ideje

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:47 04.maj 2023.

      Lojs še 1x, obstjao mestni avtobusi, ki jih Ljubljančani veselo koristimo. Je pa na voljo tudi zelo veliko koles, če nisi opazil, pa malo hoje tudi nikomur ne škodi.

  • Grof 09:55 05.maj 2023.

    Janković ima že dolgo sparjene možgane kot prešeč po zakolu, mi pa to prežvekujemo v nedogled

  • Naklonsky 14:24 04.maj 2023.

    Hebe se župankoviću za ‘ogljični odtis’!

  • ak 17:02 04.maj 2023.

    Važno, da z drekovodom dolgoročno in nepovratno kontaminira pitno vodo v Ljubljani, da bo nekdo mastno služil s čistilnimi napravami ... Ljudje mu pa pa vse oprostijo, zamižijo na obe očesi, če je treba, sam da se malo nasmehne in ...prikaži več potala par bombončkov in puhlic. Ja, naivnost je res blagoslov.

  • Soljatar 12:53 04.maj 2023.

    edino pravilno, še premal...v centru LJ bi mogla bit parkirnina 10 ojrov na uro, pa še to bi blo premal...

  • lojs 13:01 04.maj 2023.

    pohvala opankarju ... zoki spet dela, pa karkoli že dela ... se mi zdi da pa vseeno premalo nateguje to žabarsko drhal, ki ga tako ljubi

  • lojs 13:25 04.maj 2023.

    lj ni samo šerifov peskovnik in bankomat, ampak ga rabimo tudi ostali iz periferije ... nekoč so imeli tam tramvaj, pa so ga "pametni" komunisti ukinili, tako kot še mnogo žel. prog po državi ... urbanizem v lj je neustrezen, ...prikaži več vse je natrpano in zabito, potem pa sledijo taki butasti ukrepi, ki niti najmanj ne rešujejo problema ... ampak o tem se na rožniku ne pogovarjajo, ker to je nepomembno

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:37 04.maj 2023.

      Lojs a veš, d zdaj imaš pa mestni avtobus, ki ima več prog.

    • lojs 17:47 04.maj 2023.

      ja hvala za informacijo o busih ... napisal sem, da je urbanizem nemogoč, vse se gradi vsepovsod, kar pomeni, da se enkrat pa zabaše, ampak to je vašemu zokanu vseeno, on ima svojo % tarifo, vse ostalo ga pa boli

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:50 04.maj 2023.

      lojs tebi nikoli ni prav. Večina Ljubljančanov nas rado živi v Lj in mislimo, da še nikoli ni bila lepša.

  • Soljatar 13:03 04.maj 2023.

    sicer sovražim Jankovica do dna sraca, ampak pri tem ukrepu mu dam pa delno prav, škoda sam da ni pojačal parkirnine za 1000%...

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:38 04.maj 2023.

      Kaj ni sovražiti premočno čustvo do nekoga, ki (sklepam, ti ni naredil nič slabega osebno?

    • Soljatar 19:13 04.maj 2023.

      Mehičanka, maš prou ,mal me je zanesl..če se se mene vpraša bi najraj vidu da imajo vsi kar je je treba...noben si ne zasluži bit revež..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.