Slovenija

Pečečnik odstopil z mesta predsednika SBC

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ender3 09:54 01.februar 2026.

    So mi rekli v ormoži da ne smem piti ,če jemljem zdravila, Ker če jemljem zdravila in pijem alkohol, postanem nor in zagrizen golobist

  • Ender3 21:40 31.januar 2026.

    Očitno je desni pol kluba odstopil. Solidarno potem, ko jim Janšesku ob končanju 3 vlade omogočil več kot 100 miljonov zaslužka. Lastniki svojih podjetij so si tako lahko brez davka odkupili lastninske deleže..Če to ni bilo griljantno.

    • EKVILIBRIJ 08:34 01.februar 2026.

      očitno si levi pol kluba ni omogočil zaslužka ?

  • jernej65 18:41 31.januar 2026.

    Pozni ste.

    • jernej65 18:45 31.januar 2026.

      Jaz sem to napisal ze ob 13h pod člankom, kjer vi pisete, da "razmišlja" o odstopu, pa ste ta komentar zbrisali. Koji vam je kurac??? A ne prenesete, da vas nekdo prehiti? Res ste šalabajzerji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.