Svet
13426 ogledov

Pes kot nor lajal na ministra

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Amy_Hill 12:28 17.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • jakec1575 18:02 16.oktober 2021.

    Koka in smodnik

  • Ender3 18:29 16.oktober 2021.

    Komentar pa je bil "pas nikad ne greši". Tale Vulin je svojega novinarskega denarja vreden. V faco pa ojoj, kot pračlovek.

    • Dusan12 19:18 16.oktober 2021.

      Se ti zdi,da je podoben Marku Bandelliju v 13 let starem Porschu, da ga ni sram, da se hvali s tako staro kripo, otroc pa baje bosi tekajo po vasi….

    • Ender3 19:46 16.oktober 2021.

      Dusan12, odkod ti informacije, da so otroci bosi ?. Vem, da je Bandelli odvisnik od alkohola, podobno kot Breznik, oba ljubitelja porschev. Ampak Marko je podjetnik, Franci pa luzer. Jaz posnam nekoga z starim Audijem, ki ima to srečo, da ...prikaži več mu akumulator crkne med vožnjo, ko mora slučajno na narok sodišča.

  • Dusan12 15:11 28.oktober 2021.

    Kdo pa zna oceniti kdaj pes laja kot nor, verjetno, da samo DejanŽidan, ta je strokovnjak za razdelitev korita med arhitekti in projektanti, ta celo ne loči med kozo in žirafo, pa se ne bi spoznal, na kopanje gradbene jame

  • Dusan12 19:15 16.oktober 2021.

    Isto se dogaja Matjażu Nemcu, samo ta oblaja vsakega, samo kulovce ne

    • Carbon 22:15 16.oktober 2021.

      Minus sem ti dau da ves😁.ne zarad komentarja ampak, ko te ze dolgo ni blo tuki na tvojem delovnem mestu😂😂😂

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.