Avto
49 ogledov

Pešci v telefone zatopljeni, tudi ko prečkajo cesto

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:01 05.november 2015.

    To samo po seb ni problem. Problem je da ljudje ne mislijo z glavo. Če misliš z glavo imaš lahko tud slušalke na ušesih pa telefon v roki pa boš še zmer fejst dobr pogledu če je varno it čez ...prikaži več al ne. Sam tok. In zdej da bi zarad takih ki pač nimajo tok v glav da bi to isto naredil spremenil zakone se mi zdi pa debilno.

  • edstark 18:39 05.november 2015.

    Ravno danes sem se vozil skozi mesto in smo s kolegi ravno to debatirali, da NITI EDEN ne pogleda levo in desno ampak gredo čez cesto kot kure!Sem hotel zanalašč enega malce nežno z blatnikom butniti da bi se zbudu.

  • Maty 08:37 06.november 2015.

    To je pa res. Velika večina je zelo neodgovornih sami do sebe. Prečkajo cesto kot kure. Kako naj bodo takšni odgovorni do drugih. Takemu primerku ne bi dal nit zlate ribice, da mi čuva.Tudi nekateri kolesarji se tako obnašajo: "češ, ...prikaži več sem na prehodu za pešce in imam prednost!" Kaj mu bo pomagala prednost, če ga bo nekdo zbil in bo imel "šraufe" v nogi. Ko sem živel leta 1991 v Nemčiji, so že takrat stali policaji na križiščih in kaznovali takšne, ki so prečkali cesto z mobitelom na ušesu. Kazen je takrat znašala 150 DEM. Za takšno dejanje pri nas najverjetneje ni kazni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.