Slovenija
35 ogledov

Pet ključnih stvari o premestitvi beguncev v Slovenijo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 20:29 10.marec 2016.

    kakšne pravice ? ja takšne kot jih ima tistih 30.000 muslimanov z bivše juge.

  • AnzeSmolej 06:37 11.marec 2016.

    imam soseda jugiča ki je v sloveniji od leta 1972 in NE ZNA SLOVENSKO! To pomeni da ne zna niti toliko da bi naredil en stavek brez ene jugo besede. Ni jim v interesu znati. Ker jih je toliko v ...prikaži več sloveniji da se kamot pogovarjajo po jugovinsko. Isto bo s temi prišleki.

  • ojla 16:21 11.marec 2016.

    Kaj je pametnega je že tako zapustilo to totalno zavoženo Slovenijo...Si hočejo naši na položajih pridobiti naklonjenost teh ilegalnih pribežnikov.?Trpelo bo pa zopet navadno ljudstvo, ki ga skrbi, kako bo preživel jutrišnji dan.Imate že v programu ,da ...prikaži več jim vcepite tudi evropsko kulturo? .Državam zahodno od nas to ne uspeva in bi najrajši svoj narod brevzgojili, zaradi božjega miru...

  • primoz.g 18:00 10.marec 2016.

    bla pla bla populizem

  • Vesoljec 18:14 10.marec 2016.

    V Sloveniji ne bo beguncev. Bodo pa nelegalni migranti.

  • primoz.g 18:23 10.marec 2016.

    to pa itak lol

  • KOJAK 22:20 10.marec 2016.

    Rdeči križ, Karitas, ...

  • Avatar olor
    olor 22:26 10.marec 2016.

    Se bodo integrirali??? Hahaha... mnogo tistih ki so iz bivše Jugo.... se niso, ker se nočejo. Ste že kdaj bili v Kopru, na Jesenicah, pa ne nazadnje v Ljubljani, ... vsak drugi govori po naški. In pol se bodi ti, ...prikaži več, bo prišel čas ko bodo zahtevali še marsikaj. En naš upokojenec s 40 let in več delovne dobe pa ne more preživeti s pokojnino, sramota.

  • Milan Novak 07:35 11.marec 2016.

    Imeli bodo več pravic, kot mi .Vsi bodo lepo uživali v brezdelju !!!

  • evelux 21:15 10.marec 2016.

    Hja brezplačna nastanitev, brezplačna prehrana ,brezplačna oblačila obutev tega ne razumem če pa jaz ne dobim nič brezplačno pa komaj rinem skozi mesec pa naši ljudje ki nimajo za kruh ja pa kam se naj prijavim da me bodo brezplačno ...prikaži več oblekli in nahranili lepo prosim povejte mi kam naj grem ......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.