Šport
25543 ogledov

Petega igralca sveta v hipu izključili s turnirja, to si je privoščil

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 20:06 01.marec 2024.

    Če bi bil dotični igralec Ukrajinec, bi izključili sodnika...To spada v kolektivno poneumljanje in mržnjo do Rusije...Ukrajinski kotel rabi namreč sveže meso..Kreteni boste prvi na vrsti za kanon futer

    • endrug 08:17 02.marec 2024.

      Torej si lahko ruski igralci vse privoščijo. Po tvoje bi jim dal pokal že ob prijavi.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 08:21 02.marec 2024.

      Glej kreten zarukani..Le pravo naj bo za vse enako...nič drugega,

    • Avatar SS666
      SS666 11:43 02.marec 2024.

      Tako je,pravila za vse enaka,tako v Sloveniji kot v svetu.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 20:13 01.marec 2024.

    Tisti, ki hitite z minusi se spomnite na ta komentar, ko vam bo sin vojak poslal poslednjo razglednico iz Kijeva..kretenčići..

    • endrug 08:19 02.marec 2024.

      In zakaj se ti ne greš boriti na rusko stran? Uh, saj se. Petokolonaš.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 08:23 02.marec 2024.

      Jaz se z besedami borim na strani pravice in resnice..Dejstvo, da gre to vam idiotom na živce pomeni, da sem na pravi poti...

  • Idioti 18:48 06.marec 2024.

    Kar se mene tiče , da vam bo jasno , ko prvi NATO vojak uradno stopi v vojno z RF , grem v Rusijo na bojišče . In če pridemo nazaj brez carinskega pregleda , bom lastoročno rešil vseh dilem ...prikaži večm o ljubezni do domovine , vsaj 10 % Slovencev !

  • Avatar SS666
    SS666 21:57 01.marec 2024.

    Žalostno,da so na tak način uvedli sankcije tudi ruskim tenisačem... .Za ostale ruske športnike pa že leta vemo kako stojijo zadeve.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.