Svet
88 ogledov

Petindvajset jih je jedlo, plačal ni nobeden

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas 19:47 10.november 2016.

    prepričan sem da so bili komunisti.komunistii so tisti,ki so med in po 2.SV pobirali kmetom in vsem ostalim z izgovorom,da partizani potrebujejo hrano.MArsikatera živina je zapustila hlev da so se lahko potem na "mitingih" nažirali.Tudi po osamosvojitvi Slo so komunisti ...prikaži več pokradli kar se je dalo.Panasonik se je umaknil iz Gorenja,ker so ugotovili,da s komunisti ne bo dobička,ker sproti kradejo.

  • matermila 08:52 11.november 2016.

    Nič novega,pri nas jih vsak dan je 90,pa nič ne plačajo.Vse plačamo mi.Bo oštir že zmogel enkratni račun poravnat,mi to delamo vsakodnevno.

  • Božidar Dinič 18:53 10.november 2016.

    domobranci ziher

  • dimnikar 22:33 10.november 2016.

    Saj to menda veš, da je obratno tudi držalo, s tem da nemcem in kolaborantom niso dajali prostovoljno, našim pa? :)

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 22:57 10.november 2016.

    Pa še Američani bodo imeli problem, ker sta od bodočega predsednika tast in tašča nekdanja komunista!

  • zdrej 21:48 10.november 2016.

    Ti pa vsebuješ napako ID10t.

  • Harrison 06:20 11.november 2016.

    Govedarji - a je treba vse takoj obrniti v politiko! Purgerji !

  • Gigiiinjo 08:15 11.november 2016.

    in taki bedaki spodaj imajo pravico volit in s tem očitno pravico da nam mladim zajebejo državo. bravo mojstri, BRAVO

  • sprehajalec 11:27 11.november 2016.

    Nemci so vse plačali. Izpovedi prič. Ker je bilo to nemško ozemlje med drugo vojno in bi šlo za navadno krajo. Kot da bi danes Slovenska vojska prišla k kmetu vzet kravo iz hleva.

  • asmas 14:31 11.november 2016.

    mama mi je pripovedovala,kako so" partizani"sosedu-kmetu odpeljali zadnjo kravo iz hleva s tem da se je kmet jezil s čim naj nahrani otroke -torej jim ni dal prostovoljno-vseeno so jo odpeljali v gozd in se "nažrli "govedine.Pa da bi jo ...prikaži več vsaj celo pojedli.pustili so jo več kot polovico in počakali samo toliko da se je usmradila potem pa so odšli.Šercerjeva brigada na notranjskem.Še so živi nekateri očividci.Pa tudi morilci slo. naroda še živijo sicer spijo proi prišgani luči in to pove vse

  • Avatar Leon
    Leon 19:22 11.november 2016.

    ....a to imaš iz nadaljevanke "Domobranci so mi povedali "?

  • Avatar Leon
    Leon 08:53 11.november 2016.

    Očitno so mislili,da so na Brdu kjer je vse zastonj ..............za nekatere !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.