Slovenija
19791 ogledov

Napovedana prva visoka podražitev elektrike

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tlacan 11:46 12.oktober 2021.

    Zanimivo; Me prav zanima, če bodo Petrol in ostali spustili ceno elektrike, ko bo kriza mimo in se bodo cene na mednarodnem trgu ponovno normalizirale. V tej naši domovini še nikoli niso znižale cene elektrike, ko je cena na mednarodnem ...prikaži večm trgu padla. Vsaki podražitvi pa takoj sledi dvig na naših položnicah.

    • kapibara1 13:16 12.oktober 2021.

      Lani med prvim lock daunom so znižali ceno na položnici

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 13:20 12.oktober 2021.

      kapibara, zato sedaj dražijo. Kakorkoli, gremo se (vsaj naj bi) se neko zeleno politiko, spodbude za nakup topl. črpalk, pa avtomobili, dajmo še elektrarne na strehe, za čisto okolje, ozon in podobno...po drugi strani pa takole. Ne bo šlo. Odločite ...prikaži več se ali bo belo ali črno. Skepticizem pri ljudeh okoli zelene politike narašča. Ne hvala.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 13:20 12.oktober 2021.

      Prodaja peči na drva v velikem porastu.

    • kapibara1 20:10 12.oktober 2021.

      Vsi dražijo elektriko, ne SAMO v SLO !!

    • tlacan 20:22 12.oktober 2021.

      Kapibara, Cena elektrike se je znižala, ker je država znižala svoje dajatve in ne zaradi prijaznosti dobaviteljev. Tudi gorivo je bilo cenejše zaradi znižanja trošarine. Petrolu se nismo prav nič zasmilili, da bi se zato odrekel svojemu zaslužku.

    • kapibara1 08:37 13.oktober 2021.

      @tla- Ne govorim o nekem usmiljenju. Vso so znižal, sedaj pa Svet draži. Bo pa vlada ponovno znižala dajatve ? Lani je bilo vsega v izobilju !! celo nafte.. za to cene dol.. Kaj misliš: Za nalašč ali res po ...prikaži več nesreči, nasedla ladja v kanalu ??

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 08:59 14.oktober 2021.

      kakorkoli obrneš, zelena politika gor ali dol, subvencije gor ali dol....no go. V kolikor se takšen tempo nadaljuje, pa, če ostane vrednost energije pri sedanji vrednosti, dolgoročno gledano bo vedno manj raznih TČ, elektrarne na strehah, e avtomobili....predvsem ogrevanje bo ...prikaži več postalo drago, ok, je komoditeta, res je...samo boli pa, ko denarnico odpreš.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:22 12.oktober 2021.

    Geni bojda nima v planu podražitev elektrilke za naslednji dve leti. Pa da vidimo. Ker dviganje cen pri enemu, sproži verižno reakcijo, se mi di popolnoma nemogoče, da se cene vsega ne bi dvigovale. Plače se pa znajo nižati, ravno ...prikaži več zaradi draženja. Boste videli izgovore delodajalcev.

  • Tamela_Zielinski 16:10 13.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:42 12.oktober 2021.

    dons bencin in nafta, jutri elektrika.. ja vizjak hoče bit bogat kot faraon. bomo počakal pa šli drugam.. saj gremo lahk vsako leto.. tisti, ki bo v španovini najcenejš bo za eno leto moj diler.. tu pa ni prijatelstva... sam ...prikaži več biznis.. če oni lahko, bom pa še jest. me čist nič ne stane..ljudje , cel dan znate tipkat po FB in twiterju, in tok tokih, pa spletni vplivneži namest da se fotkate, dejte pisat kje je najcenejš... banke, telekomunikacije, elektrikarji, dimnikarji. to bo lajkov...

    • oneh 10:05 12.oktober 2021.

      Vem, da je težko dojeti pa vendar-podražitev energentov ne pomeni, da bo Petrol imel večji dobiček in bo s tem Vizjak bolj bogat. Še več, to lahko pomeni, da bo marsikdo poiskal drugega dobavitelja in bo zaradi tega dobiček manjši ...prikaži več in Vizjak bolj reven.

    • Avatar Leon
      Leon 14:29 12.oktober 2021.

      oneh ......kje si ti študiral ekonomijo ! Na gmajni !

    • rd2dmk2 15:02 12.oktober 2021.

      jest grem nekaj stavit... sigurno ampak sigurno niso šli v podražitev do kupcev, kot je podražitev na nabavni strani.. sedaj imajo legalen razlog in ne bo jeze potrošnikov v taki meri, kot bi bila, če bi brez razloga šli malo po malo..

    • kapibara1 20:11 12.oktober 2021.

      Celi Svet draži- NE samo SLO !!

    • rd2dmk2 09:29 13.oktober 2021.

      kapibara1, če vsi, zakaj pa še mi nebi ? in če jih dost v vrsti, noben ni dobra duša in reče, eh, jest pa vas ne bom olupil.. rajš reče, še mal, saj se ne bo nič poznal.

    • kapibara1 18:48 13.oktober 2021.

      Začeli so kitajci.. pa se začne valiti snežena kepa. pomankaje dražjih gradbenih surovin je že najmaj pol leta

    • rd2dmk2 10:04 14.oktober 2021.

      dragi moji, očitno vam uživanje česna dela težave.. sta pozabili kakšna je bila cena nafte kako leto nazaj. no , no povejte !!!. PLAČALI SO VAM DA JO ODPELJETE. se še spomnite tovariši.. ja dragi moji.. sedaj pa hočejo to ...prikaži več nadoknadit.. in kot je dejal pridelovalec hmelja ali ga je prizadela pandemija, je rekel mene ne, imam 5 letno pogodbo o odkupni ceni in količini. in a mislite da je pri energentih kaj drugače. tudi tu so pogodbe na več let. saj imate tudi sami vezave za par let.

  • krucefiks 22:12 12.oktober 2021.

    vsaj plača je še ista da ni šla gor ,še sreča ,ha ha ha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.