Magazin /magazin/vip
13380 ogledov

Pevka direktorju RTV zagrozila s tem, ker je ne povabijo v oddajo

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Buča Pepa 11:38 04.marec 2020.

    Bog pomagaj!

  • brencl47 12:54 04.marec 2020.

    raznožka!!!!

  • alen04 13:32 04.marec 2020.

    Je tudi slabših kar nekaj, samo, da se tako nastavljaš, da te bo le kdo videl....je inteligenca v minusu.

    • alen41 14:13 04.marec 2020.

      Če prav razumem to zgodbo se tukaj v ozadju nastavljajo ljudje za nedelo, ki jih mi plačujemo, podpiramo Vanjo!

    • alen04 15:15 04.marec 2020.

      41, podpišem takoj!

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 15:26 04.marec 2020.

      To so takšni ki nimajo blage veze in na pamet komentirajo. Vanjica, samo tako naprej.

    • alen04 09:23 05.marec 2020.

      Fras, le zakaj te obdajajo sami minusi?

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 15:11 05.marec 2020.

      Alen04, meni te minusi nič ne pomenijo. Bolj važno je da branim in podpiram mojo Vanjico in ne pustim da bi jo kritizirali in pljuvali po njej, toliko o tem in da ne vidim več grdih komentarov o Vanjici. Ker ...prikaži več si zasluži najboljše in se bomo borili naprej.

    • alen04 10:46 17.marec 2020.

      Sandi, čist solzen sem od tvojega zadnjega napisa, oooo ne no....

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 21:17 20.marec 2020.

      Alen04 . Vidim , da ti ni pomoči .

    • alen04 11:04 23.marec 2020.

      Oh Sandi, to moi deli miška mala, dej no.....prav rajcaš nas, še kej napiši.

  • DebeliFranc 17:05 04.marec 2020.

    To mi zgleda kot en ženski Murko? Veliko samohvale za precej amaterski izdelek. Mogoče še vzdržno za Gostilno pr Francet in to je to. Kam pa pridemo, če take začnemo na nacionalki gor dajat. Ma pa punca močno samozavest, ni ...prikaži več kaj. Če bi še izdelek bil na tem nivoju...

  • Majazmaja 15:45 04.marec 2020.

    Za gospo še nisem slišala, sem si pa zavrtela tole 'stvaritev', o kateri se piše. Mislim, da je bil urednik izjemno vljuden. Besedilo je porazno, izjemno šibko, melodija pa še bolj. Naj gospa raje vzame to kot pozitivno kritiko, se ...prikaži več iz tega kaj nauči in dvigne nivo besedil in same melodije.

    • alen41 16:30 04.marec 2020.

      POTEM PA MAJAZMAJA BRŽ VZEMITE PISALO V ROKE, KI STE TOLIKO NAD POVPREČJEM IN NAPIŠITE NEKAJ, DA DVIGNETE TA NIVO BESEDIL IN MELODIJE, VERJETNO SE VSI STRINJAJO IN ŽE NESTRPNO PRIČAKUJEMO TO VAŠE NOVO NADPOVPREČNO BESEDILO :))

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 21:37 04.marec 2020.

      Maja , daj vzemi pisalo in napiši besedilo ter mikrofon v roke , pa da vidimo če bi kaj skupaj spravila . Ja komentirati je res lahko ,

  • Palson 18:09 04.marec 2020.

    Uboga reva, brez talenta, pa tako ambiciozna,

  • djdj 18:09 04.marec 2020.

    Ne navijam za nobeno stran, ampak; Če je kot plačnica prispevka financira predvajanje kdaj še slabših, naj ji dajo priložnost. Lahko objavi video na MMC in spremlja odzive. Kako zelo kvalitetna je Ti ti ti moja rožica, da smo jo ...prikaži več morali stalno prenašati? Njena vstrajnost in samopromocija dela nasprotni učinek in kaže ego in nezrelost priznanja poraza. Če bi sledila temu mediju bi opazila, kako so glasbeni uredniki pristranski in rinejo v eter le "svoje ljubljenčke".

  • Avatar Sandi Fras
    Sandi Fras 15:05 04.marec 2020.

    Žalostno, kašne komentarje poišete tukaj gor. Torej, poudarjam, da se mojo Vanjico pač ne bo žalilo in vulgarno pisalo. To se vidi da bi mogli prebrati knjigo Bontona, da se naučite lepše obnašati. Itak, pa takšni komentirate kaj vas mi ...prikaži več podpiramo in nimate drugega dela kot nekoga obrati. Torej, Vanjico, podpiram in stojim za njo da ji uspe oziroma da pošteno udari po mizi in da bodo videli kako se dela in da se iz RTV nažene nesnago ki ne delajo nič in vedno na tv samo eno in isto vrtijo.

    • Janez_53 16:21 04.marec 2020.

      Pa saj si lahko napravi svojo televizijo in nastopa 24 ur na dan! Tebi, Sandi Fras, pa ne bi škodilo, če bi malce obnovil znanje slovenščine.

    • pesnik51 18:01 04.marec 2020.

      Sandi ti v šolo po malo znanja slovenščine, tvoja Vanjica pa v glasbeno šolo .. ko oba zaključita, se pa lahko spet pogovarjamo

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 18:21 04.marec 2020.

      Vidva , daj ta se malo ohladit . ne bi vama škodilo vzeti v roke knjigo bontona in malo šole da se kaj naučita .

  • alen41 14:08 04.marec 2020.

    Bravo Vanja, počistiti je potrebno to leglo nedela na RTV-ju. Pravilno si se odločila, pojdi do konca. Prav je, da nekdo udari po mizi! Imaš prelep glas in stas in prav je, da se tudi tebe vidi in sliši.

    • Avatar Sandi Fras
      Sandi Fras 15:08 04.marec 2020.

      Bravo, Alen, tako se govori in Vanjica se bo borila. 👍👌

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.