Avto
89 ogledov

Pijani kolesar v predoru Šentvid posnet!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 12:48 21.december 2011.

    Operater ga je videl na kameri. Zakaj ni prižgal rdečih luči v predoru! Ali je 20 miljonska varnostna oprema v predoru postavljena zato, da MORAJO vozniki skrbeli za varnost v tunelu, al porkamadona DARS ! Mogoče je bil pa operater na malci!

  • Kunaver 18:06 21.december 2011.

    Ta posnetek je bil že pred tednom dni na: http://slo-kronika.si/novice/posnetek-nespametnega-kolesarja-v-sentviskem-predoru-video/, je pa že tudi na You Tubu.

  • privat 08:37 25.december 2011.

    ne vidim nekih problemov...pač kakšen kolesar taka vlada...vse pijano,vse zadeto!!

  • Žurnalček 13:07 27.december 2011.

    Zakaj ne rečeš takole . Kakšna moja mama , takšna tudi vlada. A ni pošteno povedano !

  • Žurnalček 13:10 27.december 2011.

    No tale kolesar ni bil vinjen, ampak je imel pod kapo najmanj 2,5 do 3.5 % po starem merjenju. Ne pada se s kolesom kar tako pri treh pirih!

  • Stolp 17:55 21.december 2011.

    Le kaj je sedaj narobe. Saj smo v Butalelandu! On je šibkejši udeleženec v prometu! On lahko dela kar če.Saj če bi se kaj zgodilo niti pod razno nebi odogovarjal. Kriv bi bil voznik ali pa operater ali ...prikaži več pa DARS ali pa tisti, ki mu je prodal alkohol(čeprav je ura še krepko pred enaindvajseto ko se ne sme točiti) ali pa morda kar sosedova Lojzka, ki je takrat nič hudega sluteča sedela doma v gugalniku in štrikala jopico za svojega vnučka!

  • Stolp 12:23 22.december 2011.

    Vem, da imajo iste kazni za pijanost(kar je pravilno), za vse ostalo pa ne! Vem ker sem kolesar tudi sam. No za tiste, ki ne razumejo ironije:Kar sem hotel povedati je da bi v našem Butalelandu ta kolesar ...prikaži večr mimogrede nekoga s svojo bedarijo zaj*bu. Ker pri nas ponavadi je 'šibkejši' udeleženec nesreče že v štartu v boljšem položaju kar se tiče ugotavljenja krivde, včasih pa pripišejo kar avtomatsko krivdo 'močnejšemu' udeležencu. Si predstavljam kako bi naj*bu voznik če bi ga povozil. Bi mu že kaj pripisali. Če ne pa tisto standardno frazo: "neprilagojena hitrost". V bistvu pa ni mogel narediti nič...V normalni evropski državi je kriv tisti, ki je (huje) prekršil predpis. Pojma 'šibkejši' in 'močnejši' udeleženec tam ne poznajo.Drugače me ta posnetek sploh ne bi ganil. Če je tako neumen da gre s kolesom v AC predor pa naj gre. Sam odgovarja za svoje življenje, ve da ne sme pijan za krmilo in če mu ni nič življenje drago je pač njegova stvar.<br

  • Žurnalček 13:04 27.december 2011.

    Na tej poziciji vidim 100x raje pijanega voznika, vsaj stal ne bi v tunelu, kot pa vidim tega bedaka pijanega, ki bi lahko , samo naključju ,da imajo pijanci srečo se gre zahvaliti , da je še živ, POVZROČIL takšno ...prikaži več nesrečo, ki bi lahko bila finančno vredna tudi 20milj. €, brez vračunanih življenj.

  • seenamojca 11:46 06.avgust 2015.

    Pretekli teden?Kaj pa datum na posnetku, ki jasno kaže december 2011?

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 18:58 21.december 2011.

    A vi ne veste, da imajo kolesarji enake kazni za alkohol kot avtomobilisti? Oprostite, ampak meni se zdi to taka bedarija. Med 100 pijanimi kilami in pijano tono in pol, dvema tonama je se kako velika razlika! Ne recem za ...prikaži več avtocesto - ampak kolesarjem je itak prepovedano it na avtocesto - isto velja za pesce. Pijan peces na avtocesti pa verjetno ne bi bil tu na portalu omenjen?

  • Stolp 12:26 22.december 2011.

    Bi pa lahko tudi zaradi njega nastradal voznik, ki bi ga zaneslo ob izogibanju ali trčenju z njim, lahko bi se zaletel v zid,... na navadni regionalki bi ga lahko odneslo s ceste, v drevo, v jarek,... tako da tudi ...prikaži več 100 pijanih kil ni tako nedolžno, ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.