Slovenija
27 ogledov

Pikalo preživel interpelacijo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 11:24 31.marec 2014.

    Verjamem, da jo je težko poslušati

  • kukin 11:46 31.marec 2014.

    Čas bi bil, da naraste tudi za g. Tankota palica do konca...že itak 20 let nič kriv...

  • dragec 13:07 31.marec 2014.

    Dajmo, povejmo nekaj o tej Valičevi. Ko je Zver bil minister je gospa Valičeva bila postavljena za državno sekretarko, kar je normalno. dala je "pičko" ministru in zato sledi nagrada. Postane celo soproga???? in dobi uradniško direktorsko mesto, prirejeno samo ...prikaži več za Valičevo. To je resnica,informacije mi je zagotovil agent iz SSDSS

  • dragec 19:53 31.marec 2014.

    SSDDSS,zajebavajte to neumno kalicijo,drmajte tedensko po dve do tri interpelacije

  • Veteran 20:53 31.marec 2014.

    Saj ga je sama Alenčica podprla, verjetno dobro se...??!!

  • Pivni 22:32 31.marec 2014.

    ti si navaden lažnivi komunajzar ker klatiš take gluposti

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 00:09 01.april 2014.

    Glup si ,da mi je že kar nerodno.Če ti Slovenija tolk zanič,pejt ven

  • dragec 06:18 01.april 2014.

    Baubau, to je moje videnje interpelacij in nagajanje opozicije

  • pinguuu 12:00 31.marec 2014.

    SDS je sramota, so izvoljeni in plačani za svoje delo, katerega ne opravljajo! a spet premišljujejo o kakšem orožarskem poslu?

  • dolenc 19:51 31.marec 2014.

    jaz sem zaprisežen sds-ovc,moti me pa ta kur...a politka,,kar naprej interpelacije,pa brez prave osnove in dokazov,pa samo kašlajo,pa nič od tega....isto kot za janšo,neznani kraj ,neznana količina,nič od nič...mi pa plačujemo,naj zdaj sds plača vse poslance ,ki so cel dan ...prikaži več bli v tem bangladešu,kdo bo to plačal---MI,BUTELNI

  • punca05 12:00 31.marec 2014.

    hahah, pol pa govori, naš šolski sistem najboljši na svetu....prilagojen levi opciji, ki zagovarja lenobo, nedotakljivost za lumparije, preširok spekter učenja, ki napeljuje, da potem nihče nič ne ve, domovinska vzgoja je pa tako ali tako passe varianta (učenje prve ...prikaži več in druge svetvone vojne, poveličevanje titoizmov in zanemarjanje osamosvojiteljskih vrednot, in vrednot materinščine).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.