Slovenija
13127 ogledov

Plačal apartma na Krku, ko je prišel tja, apartmaja ni bilo nikjer

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 14:07 31.julij 2017.

    Skoraj en mesec že objavljate te goljufije,če je resnično toliko naivnežev nasedlo in se še vedno prijavljajo potem nam kot narodu ni pomoči. Vsem tem Butalcem razdeliti kondome,da se ne bodo več razmnoževali!

  • ECKING 14:55 31.julij 2017.

    kaj pa hodte dol?? Velik destinacij se najde na netu za isti kes kot dol pri hrckih...nevem kaj tolk silte dol ,kot ,da so nebesa!!! Zadnjih 5 let hodim v druge drzave na dopust in je neprimerljivo s hrcki ,dol ...prikaži večl me pa ne boste vec vidl pa mojih evrcku tud ne!!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:55 31.julij 2017.

    Kaj dodati gornjim dvem komentarjem,nič Slovenčki se še naprej pustite nategovat ustašotom!

  • Avatar Leon
    Leon 14:10 31.julij 2017.

    To je stanje demokratične družbe drobnice ! Meeeeeeeeeeeeeeeeee

  • eva 15:09 31.julij 2017.

    Eni pa imate probleme s Hrvaško.Ne vem zakaj jih jaz in 10 mojih kolegov z družinami nimamo,pa že 17 let dol hodmo(vsak drugam).Za apartmaje se je treba malo bolj pozanimat,pa kontaktirat.Ne vem ali eni res iščete probleme in težave.Vsak gre tja kamor mu paše!

  • Darko Kosem 10:28 01.avgust 2017.

    Če prav vem, so ti goljufi "Made in Slovenija" in nimajo povsem nobene zveze z Hrvati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.