Slovenija
125 ogledov

Plačala polog, po odpovedi ji ga trgovina ni hotela vrniti

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johnny13a 10:03 17.junij 2015.

    Tole ni nič drugega kot reklama za ZPS. Kot da se kdo boji njihove pravne službe... Če imaš težavo greš k odvetniku ne pa k nekemu društvu...

  • PPiikkaa 08:40 17.junij 2015.

    Kupec : kupovalka, kaj je to kupka? Ali je to mogoče kupica (vina)?

  • Lavdan 08:56 17.junij 2015.

    Bedasta "NOVKA " iznašla KUPKO:

  • PPiikkaa 09:38 17.junij 2015.

    Zdaj je B.B. "kupko" zamenjal(a) za potrošnico. Zanima me, zakaj ni uporabil(a) besede kupovalka, ki je sopomenka za kupca. Potrošnica pomeni nekaj drugega, je podobno ne pa enako.

  • Avatar čavez
    čavez 11:24 17.junij 2015.

    Resnično v Sloveniji ne zmanjka idej kako pokrast narod.

  • Avatar čavez
    čavez 11:27 17.junij 2015.

    Naj mi nekdo da idejo kako naj jaz izterjam svoj dolg pravno ga ne moram ker to ne deluje.

  • h3o 11:49 17.junij 2015.

    ja zato, ker ne ve da kupka ne obstaja in ni preverila na spletni strani sskj

  • vzev 13:16 17.junij 2015.

    Beseda kupka res ne obstaja v SSKJ. Toda ni pa popolnoma napačna. In je tudi kar pogosto v uporabi. Celo v uradnih zapisih jo lahko najdete.

  • nesehecat 14:00 17.junij 2015.

    zakaj pa ne poveste za katero trgovino gre?

  • h3o 14:54 17.junij 2015.

    ja morda, ona ve, kaj je mislila s kupko. ampak, če nekdo ne ve, kaj je kupka, iz sskj ne bo izvedel, to je pa problem

  • 4krogci 10:26 17.junij 2015.

    In kaj je tle cudnega da ji niso vrnili denarja?? Ko das polog/aro ta vedno ostane prodajalcu in se ne vrne kupcu! Če kupec ne izpelje do konca nakupa se ta denar porabi za stroske (naročilo,dostava,...), če pa prodajalec prekine ...prikaži večine naročilo zaradi nedobavlivosti,... je primoran vrnit polog, nekje tudi 2x vrednost pologa!In kje za boga ti je pamet da gres neki kupvat predn se pozanimas a si zmozn al ne???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.