Slovenija
691 ogledov

Plačilo dajatev za darilo: "Pošta je pravi Grinch!"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • westal 05:19 30.december 2015.

    Policijo bi vprašal kje imajo vodne topove, da jih ne uporabijo proti stavkujočimi. Polivali so delavce, ki so se borili za plače bolj upravičeno kot zdaj oni.

  • Pepa 08:22 29.december 2015.

    Samo za zaslužek jim gre. Ta država je postala čisto policijska država. Kaznuje te redar, smetar, poštar .... Fuj, pa še plačujemo jih!!!

  • kontrahan 09:57 29.december 2015.

    Ja policaji stavkajo, ne pišejo kazni, nekje je treba not prinest.

  • Papaja Popi 10:19 29.december 2015.

    Zavrneš pošiljko - podariš državi - rešen problem.

  • Avatar čavez
    čavez 13:41 29.december 2015.

    Ta Slovenija bolj lopovska od lopova ne more biti.

  • vzev 12:25 29.december 2015.

    Kaj še pa znajo druga v Sloveniji, kot lupiti državljane na vsakem koraku.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:38 29.december 2015.

    Pošiljke dobivat v Slovenijo, jih poslat iz Slovenije ven je cela znanost. Ogromno enih stroškov ki so nesorazmerni z vrednostjo izdelka v transportu. Pa tud če vse prav narediš ti za postopek še vedno lahko zračunajo. Razumem da je treba ...prikaži več goljufom stopit na prste ampak tole je pa lenoba da ni bolj finih, človeških zakonov o tem.

  • McClain 09:01 29.december 2015.

    zadnje čase so povsem ponoreli. Carinijo in ddvjajo vse, kar je psloh kaj vredno, denimo 30 evrov z znamkami vred.

  • Primož Kac 09:06 29.december 2015.

    Greš tto sranje plačat pol si pa še na pošti kupiš kilo mesa, tudi mesnice bodo imeli na poštah, ti zaslužkarji!

  • Edy Hb 15:57 30.december 2015.

    Sem kupil gsm iz EU. Zaradi okvare sem ga poslal na servi s na kitajsko. Ko so mi ga vrnili je carina zahtevala da plačam vse dajetve kljub temu, da sem jim predložil vsa dokazila o pošiljanju, vse majle o ...prikaži več dogovarjanju za servis niso ničesar upoštevali in sem moral plačat vse dajatve kot da sem kupil nov gsm izven EU. Pri pošiljanju bi moral izpolnit en obrazec če se ne motim "E27" pol bi bilo vse OK, kateri vsebuje samo to kar sem jim že poslal. So trdi ko kamen.

  • popokatopetl 10:01 29.december 2015.

    Oziroma zaračunajo stroške "carinskega postopka". Zadaj je sicer problem da se Kitajci šlepajo na mednarodne poštne konvencije po katerih je lokalna dostava strošek pošte države naslovnika... cena celotnega paketa pa pogosto manj kot bi naša pošta računala za pošto iz ...prikaži več koprskega pristanišča do LJ. Naj bi se pokrilo z recipročnostjo, ampak se seveda ne. Doslej je to naša pošta pokrivala z navijanjem cen pri drugih storitvah, zdaj so se spomnili stroškov carinskega postopka. Ampak nisem prepričan če je legalno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.