Hehe, ender s piko. ''Poštenjak'' iz Resnice, ta pa ni goljufal ljudi in državo.... Kaj pa tisti bivši minister iz brežiškega konca ''plačevanje davkov je glupo'' ali pa kot kruto dejstvo kako deluje naše neodvisno sodstvo, ko je izjavil...'' ne… ...prikaži veče bo problemov, sodnikom bomo polomili hrbtenice''... Pa ''afera litijska'' kaj niso družno bivši člani ZKJ kradli? Pa po statistiki je trenutno več bivših partijcev v SDS kot v SD...
Hehe, ender s piko. ''Poštenjak'' iz Resnice, ta pa ni goljufal ljudi in državo.... Kaj pa tisti bivši minister iz brežiškega konca ''plačevanje davkov je glupo'' ali pa kot kruto dejstvo kako deluje naše neodvisno sodstvo, ko je izjavil...'' ne… ...prikaži veče bo problemov, sodnikom bomo polomili hrbtenice''... Pa ''afera litijska'' kaj niso družno bivši člani ZKJ kradli? Pa po statistiki je trenutno več bivših partijcev v SDS kot v SD...
in na tak način nam levaki in slobodnjaki kradejo denar