Thomsonovi navijači ali po domače ustaši .
Si bil zraven, da veš kdo so??
Samo močan udarec po žepu pomaga.
po mojem so to bili neki golubisti , ker edino oni su tak fuknjeni
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Thomsonovi navijači ali po domače ustaši .
Si bil zraven, da veš kdo so??
Samo močan udarec po žepu pomaga.
po mojem so to bili neki golubisti , ker edino oni su tak fuknjeni