Slovenija /slovenija/crna-kronika
28818 ogledov

Po enem klicu ostala brez 30.000 evrov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 15:46 21.september 2022.

    ja no, kaj pa imate banko na računalniku in spletu. in za povrh še na TRR vse svoje prihranke. a si ne morte odpret varčevalnega računa in tam imeti večino denarja, na TRR pa za sproti. ne ! ker ste ...prikaži več kamot čez vse. in če res verjamete, da vas neka dobra duša čist zastonj rešuje iz dreka, pa naj vam bo. edino žalostno je to da če bi vam jest dejal da vam za isto stvar računam 20 euov bi pa tulili, kako sem oderuški in me že prijavljali na furs in durs, ne da bi sploh prej preverili, a sem pravi.

  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 20:04 26.september 2022.

    Tudi meni se je zgodilo natanko po takem scenariju, da so me olajšali za 3000€. Šel sem na Policijo, pa jih ni kaj dosti zanimalo. Niti to, na kateri račun, torej h komu, je šel moj denar, čeprav je račun ...prikaži več prejemnika bil izpisan na mojem telefonu. Enak šok sem potem doživel na NKBM, kjer mi je uslužbenka povedala, da na kakršnokoli povračilo naj ne računam. V SLO takim združbam ne moreš nič. Lahko sem naredil samo to, da sem še v isti uri zamenjal banko. Morda pa imajo banke "prste vmes"...

  • 725b03553d49f4b8e93285a1f3dfccb54987f980 07:07 23.september 2022.

    In še pravijo,kako je narod reven...

    • Avatar Metod Kvargl
      metod1 20:04 26.september 2022.

      Tistemu, ki nima za burek, ne bodo ukradli...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.