Slovenija
79 ogledov

Po meso k mesarju Pahorju

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mirna Peč 12:07 11.avgust 2012.

    ojoj, kaj naj rečem.... KATASTROFA

  • Fertel 09:06 11.avgust 2012.

    Upam, da je predhodno imel vsaj opravljen preizkus znanja in zdravniški pregled - tim. HASAP, sicer bo čudno, če ga dobi zdravstveni inšpektor.p.s. ampak obnaša se pa že kot afna.

  • zic 09:15 11.avgust 2012.

    ko bo in če bo izbran za predsednika se bo prav odpočil, ker zdaj mora res delat...he he

  • Fulmmer 11:07 11.avgust 2012.

    Kdaj bo pa v vlogi upokojenca? Naj s 500 evri preživi mesec, pa ima moj glas....

  • Oxxo 11:41 11.avgust 2012.

    @Fertel 1. Zdravniški pregled ni več potreben. 2. Napiše se HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) in ne HASAP.Pojma nimaš o tem kar pišeš!Pa da ne bo pomote - nisem zagovornik Boruta... tudi mojega glasu ne ...prikaži več bo dobil na volitvah. Preveč pocukran in osladen tip je.

  • izvedenec 11:57 11.avgust 2012.

    bo kdaj tudi svetoval državljanom glede najemnin (NPU) in kreditov (Simona Dimic), pa vzreja kamel

  • linka 12:06 11.avgust 2012.

    g.Pahor dajte že nehat nas imetei za bedake ...kaj mislite ,da mi mislimo ,da si boste še naprej tako služili vsakdanji kruhek...ne nas basat ,saj nismo taki bedaki!

  • izvedenec 12:43 11.avgust 2012.

    tudi njegov vzornik Mitja Ribičič je bil mesar

  • izvedenec 16:21 11.avgust 2012.

    ampak, da ne bo delal še naprej kot rdeči skorumpiranc, ane cvekić :)

  • Senior 19:48 15.avgust 2012.

    Se ne upa poskusiti kot upokojenec! Res je zmešan!

  • motorcki 22:09 11.avgust 2012.

    me zanima,če sedaj zna zašpilit klobaso ?????,če zna dobi moj glas,če pa ne ga dobi artur

  • Veteran 18:59 11.avgust 2012.

    Upam, da bo še poskusil z najstarejšo obrtjo na svetu in sicer prostitucijo ali morda se je že dovolj prostituiral kot predsednik bivše zavožene vlade vlade??

  • 1111 15:58 11.avgust 2012.

    ...moj glas dobi, če podpiše pogodbo, da bo delal še tako naprej, vsak dan, tudi kot predsednik...

  • vest 16:32 11.avgust 2012.

    S takimi akcijami dokazuje, da vsi bivši poslanci lahko dobijo delo in ne bi smeli celo leto dobivati nadomestila. Saj ni potrebno, da delajo samo kotneki svetovalci ampak lahko tudi dejansko delajo.Upam, da se po prenehanju mandata ne bo potegoval za nadomestilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.