Avto
33899 ogledov

Po smrti dveh otrok v kolesarski prikolici - bi jih morali prepovedati?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 14:17 10.avgust 2019.

    Osebno najinih otrok ne bi prevažala v tovrstni prikolici. Bilo bi me strah, da se kaj pripeti, ker nazaj pač ne vidiš. Sistem cize, ko prikolico rineš pred seboj bi mi bil bolj sprejemljiv.

  • jakec1575 12:49 10.avgust 2019.

    Mentaliteta, resil bom svet, s tem ko grem iz avta na e-kolo, eskiro.. Ne bos. Proizvodnja baterije je okoljska svinjarija. Če hočeš kaj, klasicno kolo na pedala, pa gremo.

  • Avatar vec
    vec 12:37 10.avgust 2019.

    Prepovedat vse e bicikle, ali pa jih registrirat in naj vozijo po cesti ne kolesarski stezi, ker smo ogroženi pravi kolesarji ki gonimo pedala, tega kekca pa dojameš ko ti šibne mimo točno na par cm nič ne zvoni ali ...prikaži več opozarja samo pade k skera mim, enako e-skirojčke pa ude deske pa kaj ma to za delat v prometu, to je za na igrišče, ne pa za na cesto. Aja pa mularijo z bluetooth zvočnikom na hrbtu, kjer se vrti na ful glasnost meni neznanan melos bolj perziske viže, te bi tud prepovedu,

  • 0ced864ed9d976da79e4e975646e3dcf59a85b96 08:53 10.avgust 2019.

    [ Eni bi jih takoj prepovedali, drugi opozarjajo na samozaščito ] Edini možen ( blag ) kompromis med zagovorniki in nasprotniki prepovedi bi bil, da se kolesarska prikolica uporablja le na urejenih kolesarskih površinah in v pravi smeri vožnje. Osebno ...prikaži več sem pa zagovornik prepovedi, saj kolesar nima stalnega ( vidnega )nadzora kaj se dogaja s prikolico za kolesom.

  • wingspan15 10:44 11.avgust 2019.

    Velikokrat opazujem kolesarje turiste, ki za seboj vozijo otročičke v takih prikolicah, pa še kakšna zastavca vihra, tako, da se ve, kaj je kdo. Zame je to sila neodgovorno početje, saj nimaš pregleda, kaj se zadaj dogaja in v nobenem ...prikaži več primeru ne moreš hotro odreagirati. Iz tega razloga bi te prikolice prepovedala.

  • Omleta 10:06 11.avgust 2019.

    Sem za, samo da je voziček pred kolesom.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 12:20 10.avgust 2019.

    Prepovedovanje določenih prevoznih sredstev ni potrebno, saj so v končni fazi vsi udeleženci v prometu in se morajo na površinah kot so ceste ravnati skladno s pravili, starši pa pri tem tudi z zdravo pametjo. Medtem, ko so vzroki za ...prikaži več nesrečo deljeni, so posledice vedno na strani tistih, ki so najbolj občutljivi, zato je previdnost pri tem še vedno mati modrosti, navkljub vsem pravilom, ki pa so ob nesreči bolj malo v tolažbo.

  • Pepe007 09:23 10.avgust 2019.

    Prepoved je neumnost. Potem je najprej potrebno prepovedati peš hojo. Pešci, še posebej otroci, so prav tako slabo vidni in nas ovirajo pri nemotenem divjanju po cesti.

  • kvasetotidogajamona 10:50 10.avgust 2019.

    v avtih so tudi umrli otroci, pa kaj jih je treba prepovedati?

    • wingspan15 10:46 11.avgust 2019.

      Ne moreš tega primerjati z avtom. Nesreče so se in se bodo dogajale, vendar so te prikolice za otroke izzivanje usode. Samo preblizu lahko prehitevaš, kolesar pa z vso prtljago, ki jo ponavadi vozi za sabo malo izgubi ravnotežje, pa smo lahko tam.

  • malarin 08:00 10.avgust 2019.

    Avstrija je naša soseda, in vi ste rabili toliko časa, da objavite to novico ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.