Magazin /magazin/film-glasba-tv
60363 ogledov

Po šovu MasterChef završalo: "Za kozlat“

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 09:04 13.april 2020.

    itak, da je za kozlat, že od začetka do konca

  • Avatar drecos
    drecos 09:18 13.april 2020.

    za kozlat lazete to so ponovitve, bolno do kraja

  • mizimazi 12:31 13.april 2020.

    Taka kuhinja kt so vsi šovi na POP-u....katastrofa...vsi žiranti in sodniki plesejo kot naročita ĆAKA-NA-MIŠ in VRABAC...

  • Ender3 13:01 13.april 2020.

    Priljubljeni šovi iz Poptv, kaj se hecate. Norčevanje iz gledalcev,tistih, ki jih še gledajo! Njim je pomembno,da zadovoljijo oglaševalce, denar pa nakazujejo v davčno oazo. Prioriteta vlade po krizi bi morala biti pregled poslovanja te medijske hiše,ki je v tuji ...prikaži več lasti, a živi tudi od izsiljenega prispevka IP ponudnikov in gledalcev. Če bi jim vzeli licenco za predvajanje ne bi bilo nič narobe. Genaralni tajkun Vrabec pa je že davno zrel za kazanski pregon 😎

  • ajda1991 19:19 13.april 2020.

    tako pač je v tej preljubi naši deželi. zadeve vodijo brezvezniki, ki mislijo da obvladajo.

  • micktore 22:00 15.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • saegnosbird 00:02 14.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • DonnaFlick 14:28 13.april 2020.

    Google zdaj plačuje od 17000 do 22000 dolarjev na mesec za delo preko spleta od doma. Temu poslu sem se pridružil pred dvema mesecema in sem v tem prvem mesecu zzaslužil 20544 dolarjev. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več spremenilo - popolnoma na bolje! Poglejte, kaj počnem ................>>>>>>>>> w­­w­­w.D­­­o­u­­C­­­a­s­­h.C­­­o­m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.