Avto
7620 ogledov

Po strašni nesreči: "To je prometni terorizem"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 09:48 25.marec 2024.

    Narediti andrenalinski test. Odvisnikom prepoved vožnje motornih vozil!

  • Željko 11:30 25.marec 2024.

    Hvala bogu je tudi idiot umrl ne samo ženska

  • munja 15:00 25.marec 2024.

    Vedno več je objestnih voznikov, ki ne spoštujejo zakonodaje. Kazni za najhujše prekrške so pa tako in tako prenizke.

  • Avatar Leon
    Leon 13:20 25.marec 2024.

    Problem je zakonodaja ! Tudi pri nas se pojavljajo stari znanci policije ,ki se kasneje izgubijo v sodnih zaostankih in nadaljujejo svoj teror nad ostalimi udeleženci v prometu . Policiji svetujem ,da vse "stare znance" že v začetku sezone izločijo .

  • sandi76 19:10 25.marec 2024.

    Tudi pri nas je čedalje več objestnih udeležencev v prometu. Tudi med kolesarji. Nedavno mi je eden skoraj zaprl pot, ko je iz neprednostne priletel na mojo prednostno cesto. Na koncu mi je še navrgel "modrost" da smo v prometu ...prikaži več vsi enakovredni ! Ja , če pozabiš na prometne predpise , mojster !!

  • BenX 10:16 25.marec 2024.

    Kaj pa vem... To je prvič, da slišim, da bi nekdo koga ubil z motorjem. Še to je bilo verjetno zaradi požara ampak ok, nima veze. Zaradi tega nek terorizem v zakon vpeljevati in nove omejitve in razni nadzor se ...prikaži več mi zdi kar huda. 20kW omejitve je tudi smešno. Potem je boljše, da nam avte kar vstran pojemljejo. Aja, saj res, to je itak dolgoročni plan oz. želja...

    • Toma 10:39 25.marec 2024.

      V starih "dobrih" časih je bil primer čelnega trčenja mopedista in fičkolinota. Kaj misliš kdo je umrl? Voznik fička!!! Tomosakijevec je imel čelado ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.