Aleluja, tega glasu ni mogoče poslušati.
Koncno odhaja!! Naj se raje malo bolj posveti svojemu zdravju …predvsem psihiatricnemu!!
Ali je ata Jambrek tako odločil ?
Ojoj, prezgodaj sem se veselil..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Aleluja, tega glasu ni mogoče poslušati.
Koncno odhaja!! Naj se raje malo bolj posveti svojemu zdravju …predvsem psihiatricnemu!!
Ali je ata Jambrek tako odločil ?
Ojoj, prezgodaj sem se veselil..