Slovenija
2894 ogledov

Pošiljanje pisma po novem dražje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 18:19 28.julij 2018.

    Naša " draga " pošta je predraga!!!!!!!!!!!! Ni podražila samo pisma, ampak tudi znamke, dopisnice itd. !!!!!!!!!!!!!!!! Podražijo vsako leto dvakrat in to ob približno istem času ali mesecu!!!!!!!!! Državna pošta si pač lahko privošči vse kar hoče in še več.

    • Avatar Leon
      Leon 10:45 29.julij 2018.

      Ob tem na ne pozabijo dodati OBVEZNA doplačila podobic za Rdeči Križ, in obrobne solidarnostne akcije države ,ki tako krepi socialno državo na plečih revežev.

    • kapibara1 12:39 29.julij 2018.

      @leo si me prehitel za cerka uro in pol. Striktno dopovedujem maldini, da se v tednu dodatnega davka za RK NE posluje s pošto !

  • jakec42 09:18 29.julij 2018.

    Bolj bodo dražili manj prometa bodo imeli!

  • nkidess86 13:30 30.julij 2018.

    najprej naj zagotovijo da pošiljke ne izgubijo ... primerjava pošiljanje paketov GLS - PS GLS v ceni je zavarovan paket, plačila po povzetju (odkopnino) ... in nižja cena od PS PS: dodatno plačila zavarovanje paketa, dodatno plačati za plačila po ...prikaži več povzetju (odkupnino) če primerjam GLS in PS za iste sotrive (da vključimo vse dodatki) je PS za vsaj 3-4€ dražje kar je žalostno. s tem tudi nisi 100% da tvoja pošiljka pride oz. da bo dostavljena

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:39 28.julij 2018.

    Uf sem se že ustrašu,da se je podražilo pošiljanje e-pošte.Za navadno pošto me boli lulček,če jo podražijo za 500%?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.