Slovenija
2484 ogledov

Pošta delavce išče tudi v Srbiji

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 11:28 01.avgust 2017.

    Kje so tisti ,katere je oblast nastavila na položaje kot rešitelje podjetja ? Vsi z velikimi jeziki bi lahko znamke lizali !

  • partizanka 10:23 01.avgust 2017.

    Če bodo Črnogorci nosili pošto se bo z leti popravila povprečna višina Slovencev

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:57 01.avgust 2017.

    Že zdej je 75% poštarjev nepismenih,da o znanju slovenščine sploh ne zgubljam cajta!Zdej bodo pa uvozili še dodatnih xx,ki so verjetno še bolj nepismeni,kot tile obstoječi.Če je to politika pošte naj zarad mene tale trenutek crkne vase skupaj in gre v PM!

  • Janez_53 12:29 01.avgust 2017.

    Najprej naj država na cesto zabriše kompletno vodstvo Pošte Slovenije, saj so iz poštnih poslovalnic napravili kitajske trgovine! In ob tem se naj država zamisli nad tem, kakšno škodo dela sama sebi s tem, ko z zaposlovanjem tuje delovne sile ...prikaži več ne zmanjšuje nezaposlenosti v Sloveniji! Premier Cerar, se vam zdi to pošteno do lastne države in državljanov?

  • Alen Jazbec 13:02 01.avgust 2017.

    Zelo žalostno dejstvo. Na zavodu čaka ene 80k ljudi, pošta pa po jugu išče folk, da ne govorimo o pismenosti sploh. Vso to golazen iz uprave vpreči za en mesec naj bodo pismonoše, prodajalci, psihologi in ne vem kaj še ...prikaži več vse. Kretenizem omejeni!!!!

  • daredevil 12:56 01.avgust 2017.

    Več kot 80 tisoč brezposelnih, ti pa iščejo delavce v Srbiji, kaj je s to sliko narobe??

  • Avatar gujdek
    gujdek 16:01 01.avgust 2017.

    Besen sem tudi jaz! Kaj se te pošta ima za obnašati kot kaki privatnik brez trohice narodnozavednega naboja? Privatniki lahko proizvodnjo selijo kam čejo. Od tega imajo korist samo in izključno oni sami. Slovenija pa s tem izgublja na vrednosti ...prikaži več in suverenosti. Ne rečem, saj imamo vlado za kurac in skrajno plenilsko naravnano, a ena pošta si tega ne bi smela privoščiti. Pa tisti, ki je prišel na to idejo, ima, da momentalno odstopi in se vsaj pol leta po 2 uri dnevno sramuje v kakem temnem WC-ju.

  • Mr.M. 15:10 01.avgust 2017.

    Pošta Slovenije je lani do konca novembra 2016 ustvarila skoraj 10 milijonov evrov dobička (pred davki): http://svetkapitala.delo.si/aktualno/posta-slovenije-do-konca-novembra-ustvarila-za-9-8-milijona-evrov-cistega-dobicka-849# A dela tega denarja ni možno nameniti za dvig plače poštarjev, da bi bilo to delo zanimivejše za prebivalce Slovenije?

  • kapibara 11:19 01.avgust 2017.

    Dokaz več, da imamo same Ćefurje- jugoviĆe na vodstvenih mestih, da nas "poturĆijo".. Okoli 70-75 letih so na poštah dobili depešo, od YU pošte iz belgrada, da naj vsi zaposleni govorijo ĆefurĆino

    • Avatar Leon
      Leon 11:30 01.avgust 2017.

      ....in ti jo imaš postrani ,za razliko od čefurjev ,ki jo imajo po sredi ?

    • kapibara 11:57 01.avgust 2017.

      Ne zanimaj se za mojo, zanimaj se za njihovo, mogoče jo pa dobiš

  • partizanka 10:21 01.avgust 2017.

    ura je 20 minut čez 10. Mi še čakamo včerajšnji časopis. Kam naj se pritožim?

    • partizanka 10:24 01.avgust 2017.

      se pravi, da pri balkanski brzini, dobim ponedeljkove Finance v petek

    • Papaja Popi 11:17 01.avgust 2017.

      Pritožiš se na pošto..........če znaš kakšen ta spodnji jezik-

  • ms360 23:18 01.avgust 2017.

    Kar naj jih iščejo,saj dobili jih itak ne bodo razen kakšnega posameznika,ki bo imel Slo.za odskočno desko naprej v Evropo.Vse se ne da tako nateg... kot Slovence.Zakaj pa na HRV.ne naredijo raspisa,ki je bližje,ali pa Italiji,Avstriji?Zato ker imajo vsi boljše ...prikaži veče plače,kar paje še bolj zaskrbljujoče BOLJŠE DELOVNE POGOJE.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.