Slovenija
51903 ogledov

Pobegnil brez plačila goriva, na meji ga je čakal šok

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 14:44 20.januar 2022.

    Se meni zgodilo, da sem po tankanju benza, ugotovil, da sem ob menjavi jakne, v drugi pustil tošl. Šel do blagajne, razložil situacijo, so mo djali: Tale obrazec izpolnite, do 8. zvečer imate čas, ko zaključujemo blagajno, potlej greste v ...prikaži več postopek izterjave.. Na sreči bilo to 2-3 km od matere, šel do tja in se vrnil plačat.. Ni panike na pumpi, če benza ne kradeš !!

  • bozo666 15:53 20.januar 2022.

    Te barabe ciganske sploh ne bi smeli spuščati čez mejo. Kar naj čez Avstrjo hodijo v Italijo.

    • blayo 16:16 20.januar 2022.

      Za to je potrebna kontrola, ki so ji potem podvrženi vsi. Tudi ti.

    • bozo666 15:58 22.januar 2022.

      Z veseljem

    • blayo 13:55 24.januar 2022.

      Žal ko smo šli v Šengen, vas je premalo glasovalo za to. Ampak ni panike, maš na svetu take kraje, kjer so ljudje dnevno podvrženi temu. Lahko preskusiš in poročaš...

  • Avatar darklord
    darklord 18:41 20.januar 2022.

    Vstop Romunije in Bolgarije v EU OGROMNA NAPAKA. Seveda, zgodilo se je na pobudo ZDA in NATO.

  • radovednica 07:47 21.januar 2022.

    Strašen šok! Kakšen šok pa je to, če ga ustavijo, mora plačati kazen zaradi vožnje brez vinjete, pa še tisto malenkost goriva. Res je, zakaj vsakega cigana spustijo v državo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.