Slovenija
42933 ogledov

Vlada jih je dobila po prstih, zato je pred kamere spet stopil Aleš Hojs

Komentarjev 71
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toni 15:01 16.april 2021.

    Daj Hojsek, povej katere posledice je nase prevzela vlada in tvoje ministrstvo? Nobene! Ste prvi, ki se ne držite lastnih zapovedanih omejitev, ste neodgovorni, maščevalni, zoprni, lažnivi, prepotentni, za državljane vas ne briga nič od nič, briga vas samo, da ...prikaži veča polnite lastne žepe z našim denarjem. GOTOFI STE!!!!!

  • PaPajapopi 15:24 16.april 2021.

    Odstopljeni Kurčič spet naklada ! ! !

  • Decko 15:18 16.april 2021.

    Ne ga hojsat

  • Ender3 17:32 16.april 2021.

    Primerek gradbenika v vlogi notranjega ministra, kaže prst ustavnemu sodišču. Očitno se osebek na vse pozvižga in poizkuša hojsati dalje. Kar je preveč, je preveč !

  • tlacan 17:45 16.april 2021.

    Se bomo že kmalu in čudežno pojavili v črnem. Bo pa ja riskiral cerkvene obrede za ustavitev protestov teh levičarjev, ki mu ne pustijo veselo pospravljati v žepe oz. v vreče, ker ima žepe že polne. kar se zadolževanja tiče, ...prikaži več pa mu je čisto vseeno saj on tega ne bo vračal, njegovi potomci pa bodo v Avstraliji plačevali davke.

  • Avatar MS
    MS 15:14 16.april 2021.

    Vprašanje za pravnike: Vlada je z novim odlokom shode omejila na 100 udeležencev! Na shod se recimo prijavi 5000 udeležencev, ali vlada po tem odloku 4900-tim državljanom ne krši ustavne pravice do shodov po 42. členu Ustave Republike Slovenije!!

    • Ender3 17:16 16.april 2021.

      Vprašanje je popolnoma na mestu 👍

    • JZekspert 20:37 16.april 2021.

      MS - presenečaš, stari, to je že drugi zaporedni smiselni komentar? Pa ne, da si zamenjal 'delovno mesto'?

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 21:44 16.april 2021.

      On je tud pravnik,ne samo ranocelnik.... . MS je kar češ.Lahko bi bil srčen komunajzar,cirkusant,frizer,alkoholik na klopici,... .

    • JZekspert 22:59 16.april 2021.

      Jep, MS je specilist za vsa področja, nekaj takega kot svetilnik Evrope Jajo, ali pa naš Nobelovec Jerala. Ta je vedel tudi to, da vlada nima nobene strategije, ni ga pa motilo, da zraven ves čas tačko daje in laja ...prikaži več na ukaz (najbrž kar pozabi ali zanemari vsa neprijetna dejstva)? Ej, MS - za to dobiš klobuk dol od Vernona, pa vroč poljubček od Mile, hahaha.

    • Avatar MS
      MS 09:27 17.april 2021.

      HalidInvalid36 pravi: ==> "MS je kar češ...." RE: Škoda da ti jaz komplimenta ne morem vrniti, kajti ti si lahko samo invalid - v glavi!

    • Avatar MS
      MS 09:38 17.april 2021.

      JZekspert, @ pri tebi je obratno! Ti vroče poljubljaš Vernonov rektum , in daješ klobuk dol pred Milinim šarlatanskim bluzenjem! A bodimo resni: ==> O prihodnjem načinu našega življenja sedaj odloča cepljenje, ki je še edini člen v verigi ukrepov ...prikaži več za zamejitev epidemije! Tako je usoda posamezne države resnično v rokah njenih državljanov, saj le oni odločajo, ali se bodo cepili.

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 09:55 17.april 2021.

      MS bi bil tudi dobra branjevka,bil bi dober v fertahu in prodaja kuhanega vina v Planici... .

    • JZekspert 12:25 17.april 2021.

      Kako hitro MS pokvari dober vtis, pri njem je vpogled in razumevanje česarkoli zgolj naključno, časovno zelo omejeno, kot je omejen on sam na vladne ''tiskovke'', vladne ''informacije'', ki so lahko logični nesmisli ali čisto očitne neumnosti; on bo vse ...prikaži več verjel in vsemu navdušeno ploskal, tudi na lastno škodo - zdaj vidi rešitev, podobno kot Šter - le še v cepljenju, pa se zelo moti... saj veste, tako kot recimo opica tudi kdaj naključno zadane tarčo.

    • Avatar MS
      MS 12:38 17.april 2021.

      Anti-cepilci so skupina ljudi, ki s ponavljanjem vedno istih – dokazano neresničnih – trditev in navajanjem domnevnih medicinskih avtoritet, za katere ni še nikoli nihče slišal, ali z navajanjem že razkrinkanih šarlatanov ki so jim odvzeli zdravniške licence vztrajno zavajajo ...prikaži več in ogrožajo sebe, svoje otroke in družbo nasploh. Vsak znanstveni argument razglasijo za še eno zaroto in trdovratno vztrajajo v svojiem neznanju in v svojih zablodah! Tipičen predstavnik teh je naš JZekspert!

    • JZekspert 12:48 17.april 2021.

      A misliš, če boš te bedastoče 100x napisal, da bo kdo nasedel? Malo morgen, vemo, da si poceni pingosokar in poli-sendvičar... mizerija v človeški podobi. Nisi napisal ene same zanimive stvari, znaš le žalit heroje našega časa. Čakaj malo, je ...prikaži več tudi John Ioannidis šarlatan, Sucharit Bhakdi, Reiner Fuellmich? Nekam veliko pametnih ''šarlatanov''. No, tvoji heroji so Jerala, Jajo, Šter, Krek, Bregantova, Kustec, bunke z Infekcijske, zloglasni SDS-ovci in prostozidarji - antišarlatani, muahaha.

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 13:02 17.april 2021.

      MS je kakor veter zapiha... .Ko mu besede vladnih uradnikov na tiskovki odgovarjajo je to tako kot so rekli.Ko pa ne,je pa Janša fuj fuj.

    • Avatar MS
      MS 13:38 17.april 2021.

      O tvojih "herojih časa" smo že debatirali in posredoval sem ti dejstva! Hinavsko si se potuhnil in nisi odgovoril na vprašanja ki bi razkrila kdo so tvoji "heroji časa" Bi mogoče odgovoril zdaj? Dvomim, a poskusimo znova! ===> Tvoji Mili ...prikaži več Alečkovič so odvzeli zdravniško licenco! ==> Tvojem Vernonu Colemanu je odvzet naziv dr. ==> LE ZAKAJ ???

    • JZekspert 13:45 17.april 2021.

      Zato, ker sta pogumna, nepodkupljiva, načelna - jasno in glasno nasprotujeta lažni (1000x prenapihnjeni) pandemiji in še hujšim ukrepom in rešitvam. In nešteti drugi, najmanj 50.000 je podpisalo Barringtonsko deklaracijo. Si kar preslišal zadnje vprašanje? Vsak normalen človek, zlasti zdravnik ...prikaži več počne isto. Ampak neke amfibije tega niso opazile, kot ne brutalne cenzure in drastičnega jemanja človekovih in demokratičnih pravic ''zaradi korone''. In taki črvi dajejo svobodo vseh za poli sendvič...

    • Avatar MS
      MS 14:19 17.april 2021.

      Enega od najbolj škandaloznih nasvetov brez kakršnekoli znanstvene podlage je podal nemški profesor mikrobiologije Sucharit Bhakdi, ki trdi, da novi koronavirus nikogar ne ogroža. Njegov nasvet pa je dosegel 927.300 uporabnikov Facebooka v nekdanji Jugoslaviji in na straneh rumenih portalov, ...prikaži večlov, ( Croativ.net, Novi horizonti.ba , Logično.com, Index.ba, Teleskop.hr). Samopromocija na škodo naivnih je zavržno dejanje saj lahko povzroči hude posledice-vključno s smrtnimi primeri!

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 14:21 17.april 2021.

      Verjetno,da bo držalo.... .Če je človek strokoven in razmišlja s svojo glavo...,ima težave.Kdor dela po nereku stricev...,ima zagotovljeno službo,visoke plače....,če je še izvedenec,bo prvi na spisku za angažman sodišča.... .To je eden od največjih vzrokov zaradi katerega se Slovenija v ...prikaži večv prihodnosti ne pobere nikoli več.

    • Avatar MS
      MS 14:38 17.april 2021.

      Ko je John Ioannidis v STAT objavil svoje mnenje o covidu 19 , je bil odziv znanstvenikov brutalen. Znanstveniki so se lotili njegove raziskave in ga obtožili, da je zgrešil bistvo, ko se " kopičijo krste ". Richard Ebright, profesor ...prikaži večr kemijske biologije na univerzi Rutgers, trdi da je Ioannidisov esej STAT " brez vsake logike". James P. Reichmann na Georgia State University, je zapisal, da bi Ioannidisova trditev lahko stala "tisoče človeških življenj"!

    • Avatar MS
      MS 15:15 17.april 2021.

      Reiner Fuellmich ni ifektolog, ni epidemiolog in prav nobene veze nima z medicinsko znanostjo, je zgolj nemški advokat - zaslužkar ki bi rad zaslužil z neznanjem in neumnostjo anticepilcev!

    • Avatar MS
      MS 17:45 17.april 2021.

      Jz"expert" vedno se skrivaš ko dobiš Šah mat!

    • JZekspert 18:45 17.april 2021.

      MS... a tekne? Saj veš, sladkobni okus (Pingo), posnetek jabolka in malo zagreni... Poli sendvič - mmmm - je vredno? Si navdušen nad cepilnimi potnimi listi? Odpiraš šampanjec? Človek ne ve, kje se izgubiš, moral bi povedati več o svojem ...prikaži več razmišljanju. Nikoli nisi predložil vira na vprašanje o IFR - jaz sem lepo pojasnil, da je realna vrednost med 0,1% in 0,2%, najbolj realno 0,14%, čeprav se najdejo tudi taki, ki pravijo 0,05%. Cepljenje je že dosti bolj nevarno. Kaj imaš od trolanja?

    • Avatar MS
      MS 19:27 17.april 2021.

      JZekspert lažeš! Tole sem ti objavil že zdavnaj a si se kot ponavadi pod argumenti skril in potuhnil¨! 1) "London februar 2021 To so ugotovitve najnovejšega poročila odzivne skupine Imperial College London COVID-19.: Delo je predstavljeno v najnovejšem poročilu Sodelujočega ...prikaži veča centra za modeliranje nalezljivih bolezni WHO pri MRC Centru za globalno analizo nalezljivih bolezni , Inštitut Jameel (J-IDEA) , Imperial College London."

    • Avatar MS
      MS 19:28 17.april 2021.

      2) Poročilo objavlja ocene za IFR za države z nizkimi dohodki, države z nizkim do srednjega dohodka, države z višjim srednjim dohodkom in države z visokim dohodkom. Na podlagi teh ocen, značilnih za starost, skupina ocenjuje, da je skupni IFR ...prikaži večFR v državi z nizkimi dohodki s strukturo prebivalstva, ki je nagnjena k mlajšim posameznikom, približno 0,23% (95-odstotni interval napovedi 0,14-0,42).

    • Avatar MS
      MS 19:30 17.april 2021.

      3) Nasprotno pa poročilo v državah z visokim dohodkom z večjo koncentracijo starejših posameznikov ocenjuje, da je skupni IFR približno 1,15% (95-odstotni napovedni interval 0,78-1,79) Dr. Robert Verity , soavtor študije z Imperial College v Londonu, virus. " Dr. Nicholas ...prikaži večs Brazeau, soavtor študije z Imperial College Dr. Lucy Okell , avtor študije z Imperial College v Londonu ŠAH MAT!!!

    • JZekspert 19:33 17.april 2021.

      Pa saj tvoji podatki niti niso toliko drugačni od mojih. ZDAJ PA NAGRADNO VPRAŠANJE, res me muči radovednost: zakaj, zaboga, če je umrljivost- pa recimo 0,2% - torej ni niti španska gripa, niti kuga - daleč od tega - ZAKAJ, ...prikaži več ZAKAJ ti brutalni ukrepi, prisilno maskanje, testiranje, cepljenje, zapore občin, regij, držav, prepoved protestiranja, brutalna CENZURA (to je edini portal, kjer moji komentarji niso brisani), strahotna sprememba gospodarstva v 4.0, cepilni potni listi, ZAKAAAJ???

    • Avatar MS
      MS 20:10 17.april 2021.

      JZ.... nehaj se blamirati! najprej se zlažeš kot pes in ko te stisnem v kot pa bi rad še manipiliral! Praviš: "Pa saj tvoji podatki niti niso toliko drugačni od mojih" Tvoja navedba IFR = 0,14 in navedba skupine Imperial ...prikaži več College London COVID-19 ki jo jaz citiram za skupni IFR = 1,15 Ali lahko izračunaš koliki je včkratnik tvoje napake?

    • JZekspert 20:58 17.april 2021.

      Napisal si približno 0,23% - to sem mislil. Vidim, da nič ne slediš, obešaš se le na stavke, ki ti gredo v prid, ne slišiš in ne vidiš in ne reagiraš na ostalo. Pač trol in sendvičar, zato zaključujem vse ...prikaži več dialoge s tabo, ker nimaš nobene intelektualne poštenosti. Zdaj boš spet rekel, da sem pobegnil, a ti si res potrata časa, preneumen, da bi se splačalo še ukvarjat s tabo. Ko boš odgovori na zgornji komentar - z zadnjo besedo ZAKAAAJ?? - se spet oglasi. Ampak itak nimaš kaj za povedat...

    • Avatar MS
      MS 00:04 18.april 2021.

      Spet zavajaš in manipuliraš! Napisal sem: Skupni IFR v državi z NIZKIMI dohodki s strukturo prebivalstva, ki je nagnjena k MLAJŠIM POSAMEZNIKOM, približno 0,23% (95-odstotni interval napovedi 0,14-0,42). ==> Velja za nerazvite afriške in azijske dežele! ==> Nasprotno pa poročilo ...prikaži večo v državah z VISOKIM dohodkom z večjo koncentracijo STAREJŠI POSAMEZNIKOV ocenjuje, da je skupni IFR približno 1,15% ==> Velja za razvite evropske in ameriške dežele

    • Avatar MS
      MS 00:14 18.april 2021.

      A ti ubogo zmene JZekspert, v svoji patološki želji da dokažeš svoj prav ne izbiraš sredstev! Lažeš, manipuliraš, žališ, podtikaš mi celo pripadnost SDS-u in Janši čeprav je moje stališče do te politične grupacije iz vseh mojih komentarjev popolnoma jasno! ...prikaži več In ti to veš! A to še ni vse! Celo fizično mi groziš! Pokvarjen si kot kvargelj! Neozdravljiv pacient si!

    • Avatar MS
      MS 10:08 18.april 2021.

      JZ ...Ob neovrgljivih dokazih ki so razkrinkali tvoje "heroje časa" kot navadne šarlatane, Milo Alečković, Vernona Colemana, Sucharit Bhakdia, Johna Ioannidisa ti res ni preostalo drugega kot da se zavlečeš v mišjo luknjo! Tebe in tebi podobne neizobražene slepce taki ...prikaži več tipi zlahka nategujejo. Tudi tvoje manipulacije s IFR so razkrinkane s podatki znanstvenikov Imperial College London! Razumem te da si se odločil za beg iz debate, a od svoje omejenosti pobegniti ne moreš! Imej se lepo!

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 10:38 18.april 2021.

      Saj nista normalna... .🤡😂

  • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 18:56 16.april 2021.

    Mamica ga bo pelčkala na Hrvaško morčka gledat IIIIIIIII!

  • ode 08:32 17.april 2021.

    V Sloveniji imamo kar 4.673 prejemnikov družinskih borčevskih pokojnin: Odslej veste, zakaj je toliko zagrizenih politkolesarjev in pobožnih dražgoških romarjev. Več na: https://nova24tv.si/slovenija/politika/l-v-sloveniji-imamo-kar-4-673-prejemnikov-druzinskih-borcevskih-pokojnin-odslej-veste-zakaj-je-toliko-zagrizenih-politkolesarjev-in-poboznih-drazgoskih-romarjev/

  • asmas1965 18:53 16.april 2021.

    ma bolni ste vsi komentatorji.Službeno sem v Berlinu (že več dni) in so se kolegi nemci danes odpravili domov .eni v frankfurt drugi v hamburg ... vsi so se šli zjutraj testirat.pa sem jih vprašal zakaj saj ste vendar v ...prikaži več svoji državi.Človek mi je rekel "red je red, vlada zahteva sveže teste ,če zapustiš svojo regijo" vi bedaki pa kozlate po svojem krožniku.

    • JZekspert 20:36 16.april 2021.

      A ti, debi, pa misliš, da je testiranje potrebno in koristno in nujno - čeprav smo 1000x dokazali nasprotno- in pohlevno dvigaš ramo za špikanje, za testiranje pa odpiraš usta in natavljaš rit? Ne uvidiš, da je problem z vlado, ...prikaži več, ki si izmišljuje te norosti? Problem je le v ljudeh, ki vsemu temu premalo ploskamo, ali kaj???

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 21:53 16.april 2021.

      V naši vladi ne vidimo nobenega problema.So bili majceni problemčki.... . Zdaj,ko so nesposobneži zapustili koalicijo pa niti enega samcatega malega problemčka več ni.... .Gospod Janša diha s polnimi pljuči kot še nikoli do zdaj.In verjel ti meni ali ne,iz ...prikaži več dneva v dan bo uspešnejši.

    • JZekspert 22:56 16.april 2021.

      To je precej težek sarkazem, kajne, saj ne, da ni resno mišljeno, ghmm?

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 23:36 16.april 2021.

      Pomoje,da so volitve 2022 odločene,kljub kolesarjem,kulovim klovnom,Galetu,Zlatku... .

    • JZekspert 00:14 17.april 2021.

      Pomozi bože, ni bil vic...

    • asmas1965 07:48 17.april 2021.

      JZekspert.A tebe so v riti testiral???kolikor vidim si zelo razgledan pokazi mi en sam od tvojih 1000 dokazov.Po tvojem se samo naša vlada izmišljuje "norosti" in zahteva teste.madona da res nisem vedel da se samo pri nas testirajo.Zato sem bil ...prikaži več presenečen ,ker se tudi nemci in avstrijci pa menda se tudi v italiji stalno testirajo.TI PRAVIŠ DA SE SAMO MI.BEDAK NA KUBIK

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 08:44 17.april 2021.

      Ne ne,to ima samo Slovenija.... .Takoj,ko prestopiš mejo,v Trst ali Celovec....,nobenih mask,ukrepov....,oni sploh ne vejo kaj je korona.

    • JZekspert 12:28 17.april 2021.

      Z bedaki se ne kregaš, ker ljudje morda ne bodo opazili razlike. No, vseeno, da vam dam malo kruha... v številnih, tudi evropskih državah nimajo nobene epidemije, kako si razlagate to rahlo ''čudno, a zelo jasno dejstvo''? No, da vidim ...prikaži več kak pameten komentar Halid, Asmas? https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/#z-scores-by-country

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 13:07 17.april 2021.

      So že bolj pošteni,si niso zaslužili kaj takega,ker tudi nenazadnje niso imeli želje po čem takem... . Slovenija oziroma njeni državljani,zdravniki,politiki in uradniki z bolno duševnostjo pa očitno so... .

    • JZekspert 13:46 17.april 2021.

      Bravo Halid, tokrat zelo dober komentar!

    • asmas1965 18:19 17.april 2021.

      JZ ekspert.v ponedeljek ti pošljem sliko iz nakupovalnega središča na severovshodu nemčije .Točno mesto je Halle blizu Leipziga v nekdanji DDR.folk nosi maske tudi po ulicah.ne nabijaj nekaj kar ne veš.Nimaš pojma kaj se dogaja zunaj.Ti vidiš samo Prešernov trg ...prikaži več in trg republike v LJ in kolesarje.Si bil kdaj izven LJ.Drugič bodi tiho,da se ti ne bodo smejali.JAz sem tudi po 20 dni/mesec po evropskih mestih pa vidim tisto,kar DELO,RTV SLO,POPTV ne objavlja.odpri oči kreten fukjen

    • JZekspert 18:39 17.april 2021.

      Pošlji, pošlji, ti pa že veš, ker si bil v Švabilandu... pravi kozmopolit...zdaj je povsod - kjer se pustijo Vzhodna Nemčija, DDR, dedeer... mokre sanje Stasija, Udbe, Securitate... Nekaj drugega mi odgovori: zakaj ni nobene pandemije na Danskem, Norveškem, v ...prikaži več Grčiji, Estoniji, na Malti, Cipru, na Madžarskem, Irski, Severni Irski, Walesu, itd.??? https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#z-scores-by-country

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 20:52 17.april 2021.

      Mogoče imajo trenutno dobro situacijo....,bojo pa lahko čez par mesecev spet imeli eno najslabših... .

    • asmas1965 07:32 18.april 2021.

      JZ ekspert tudi vbraziliji nimajo epidemije zakaj pa je potem v pol leta umrlo 1500 otrok s kovidom?Imam prijatelja,ki je zaposlen v enem domu starejših in imi je povedal da vsak dan enega odpeljejo na žale.Pred epidemijo so umirali 3-4 ...prikaži več4 na mesec cedaj pa vsak dan eden in tudi 5 jih je že šlo v enem dnevu

  • mirror 20:40 16.april 2021.

    Odločitev ustavnega sodišča razumemo, kot da je zdaj »pravica do protestiranja nad pravico do zdravja« in da je »prioritetno izražanje mnenj pred zajezitvijo širjenja virusa«. US odločitev je razlagal nadpravnik Rajko Pirnat.

  • Avatar Leon
    Leon 08:23 17.april 2021.

    Hojsek koliko oseb politične stranke je mogoče bivati v zaprtem prostoru na Brdu

  • asmas1965 19:28 16.april 2021.

    preberite ...https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/zaradi-korone-v-treh-dneh-pokapala-moza-brata-mamo-in-tasco/?utm_medium=Social&utm_source=Ffbclid=IwAR3A9XNHKa_yIT8Vv1Mwyo5I5U7eWECCEtxpMZl3hxUrgQGlTnvFAlD9Qq0#Echobox=1618489679

  • Albatroz 15:55 16.april 2021.

    Hitro na proteste malo še imate časa da izrazite svojo voljo vsi ki ste hoteli protestirati, ali je zdaj prevelika prpa da bi se pokazali zunaj?

  • jan631 19:00 16.april 2021.

    Butast članek B.P.,ni vlada dobila po prstih,vsi mi smo jih dobili,ker se bo virus lažje širil.Ustavni sodniki so res pritrdili pravici do zborovanja,so pa povozili mojo pravico,do zdravja.Sedaj bodo pa levaki z ustavno obtožbo Janšo obtožili za vse smrti ,ki ...prikaži več so se zgodile zaradi kovida.Ne verjamem,da še ima katera druga država tako škodljivo US.Potrebno je samo pogledat kako so glasovali glede financiranja Slovenske vojske,kjer je ustava jasna tudi šolarja,za štiri ustavne sodnike pa ne.

    • igorgeus 19:12 16.april 2021.

      ja, ker tri mesecni lockdown je bil ful uspesen. dajmo ga furat se naprej. do vecnosti. ker bomo tako preprecili vse smrti. kura gleda vse ostalo, glavno da smo zivi, pa tudi ce zivotarimo vsak zase. glej, zapri se v ...prikaži več stanovanje, ostale pa pusti pri miru, ker kot da te briga za druge ljudi, ne se sprenevedat.

    • Ender3 19:12 16.april 2021.

      jan631, sploh ni problem v virusni pandemiji, pri nas nam največjo nevarnost grozi s strani interesne, nesposobne vlade. Ustava pa je nad njimi in tukaj ni dileme. Jasno pa je kdo jo krši in, kdo mora za to odgovarjati.

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 21:57 16.april 2021.

      Meni je vseeno za druge ljudi,je pa res,da se ne bi rad okužil zaradi kakšnega idiota kot je igorkifljičar.

  • Avatar Minovak
    Minovak 15:46 16.april 2021.

    Ne bi rekel, da ga je vlada dobila po prstih, prej vsi mi, ker vemo, da je levi del ljudstva navajen samo kruha in iger in, če tega ni, gremo pa protestirat. Aja, na protestih pa ni virusa, kot je ...prikaži več že bilo potrjeno, važno je, da se protestira proti vladi, pa čeprav čez trupla.

    • popokatopetl 16:05 16.april 2021.

      Ma dej no, virusa očitno ni tudi v Hoferju, Lidlu, Šparu, Merkatorju, da o tržnicah in proizvodnih halah ne govorimo.

    • Ender3 17:22 16.april 2021.

      Spet en, ki deli vzroke in posledice med leve in desne in širi vladno enoumje. Ojooj.

  • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 15:13 16.april 2021.

    V kolikor se bo v času po raznih shodih pokazalo,da ima gospod Hojs prav...,potem je za omenjeno situacijo v polni meri odgovorno USRS in nihče drug.Čefo in druščina!!! Nihče drug,ker se naša vlada trudi zajeziti krizo, pacienti na US pa ...prikaži veča kontra,samo zato ker je Janša.

    • popokatopetl 16:07 16.april 2021.

      Pacijent je Janša. In ja, on z vlado je v polni meri odgovoren za tisoče mrtvih po DSO, ki jih niso hoteli zaščitit. Samo tam so varčevali ob sicer rekordnem državnem zadolževanju.

    • Ender3 17:26 16.april 2021.

      HalidInvalid36, daj prosim komentiraj na provladnih medijih, vlada in vladnik te bodo veseli. Na tem forumu imaš 🖕👇

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 17:29 16.april 2021.

      Za Bergamo vemo,da je najodgovornejši A. ĆEFO... .Namreč pustil je,da se je v razcvetu epidemije igralo v nabito polnih stadionih,kar je prizadelo tudi mlade sorodnike od mafije... .To zagotovo vemo.Za pomladansko poletni razcvet pri nas,v kolikor bodo spet protesti bo ...prikaži več pa soodgovoren R. ĆEFO,tudi zato,ker sta oba brata ali pa cela družina zaslepljena od sovraštva do našega premierja "preveč".

    • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 18:00 16.april 2021.

      Pol,ko boš na infekcijski kliniki nam kaj lepega napiš.😁

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.