Slovenija
184 ogledov

"Podatke naj bi prenašala, ko sem spala …"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Harrison 07:45 15.januar 2016.

    Mastno služijo mobilni operaterji. Že davno bi se cena storitev lahko drastično znižala tudi na račun števila mobilnikov v uporabi. Seveda zakaj le. Pade pač več denarja. Država pa molči in študira, kje bi nas nategnila še za kakšen dodaten eur. Blagor nam!

  • Paranas 13:02 15.januar 2016.

    No no pametne bučke preden skleneš z njimi pogodbo te uprašajo če ti pri 80% porabe pošljejo sms in lahko zablokiraš če prekoračiš, glede na to da je imela 5GB jo to gromozansko veliko, jz sm enkrat pustu prižgan internet ...prikaži več čez noč mi je požrlo 100 enot ( 1 GB = 1000 enot) pol pa jokat po medijah pa pljuvat najstnice

  • mucek4 08:03 15.januar 2016.

    Telefon že sam (obstajajo pa tudi programi) meri količino prenešenih podatkov. Meri tudi po posameznih aplikacijah. Če je pa nevednost uporabnika takšna, da ne more ugotoviti kam mu v enem mesecu izgine 5GB podatkov naj pa plača.

  • Ferluci 08:13 15.januar 2016.

    Človeška neumnost ne pozna meja. Naj si kupi navadnega mobilca, ki ga bo lahko obvladovala.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:46 15.januar 2016.

    Aha super..za primerjavo daješ nategunsko visoke cene ki so tako visoke zaradi turistov ki pač ne gledajo na čisto vsak evro. Če pa živiš tle pa normalno da gledaš na vsak evro.Mobilni operaterji niso pri nas nobeni revčki.

  • popokatopetl 12:47 15.januar 2016.

    Zaslužni za prekoračitev pa so itak najbrž kakšni reklamarji, ki posiljujejo video oglase, strani, ki se stalno same od sebe osvežujejo ne da bi jih prosil in prav tako same od sebe drugega za drugim predvajajo video posnetke, samodejne posodobitve programov...

  • h3o 13:39 15.januar 2016.

    ja pa kaj, saj tudi prijateljice noči zaračunavajo moškim, ki spijo na njej

  • Ferluci 13:49 15.januar 2016.

    Glej, vsaka šola nekaj stane. Nekatera več, druga manj. Če potegneš črto, tudi to ni ne vem kakšna groza v življenju.

  • novispenjac 15:41 15.januar 2016.

    hehe, z razlogom je v letu 2015 simobil izgubil več kot 10.000 naročnikov...že pred časom sem dejal telefonu bob

  • Vesna Dolšak 16:43 15.januar 2016.

    Hulk74, pravilo. Tudi jaz podobno. :)

  • Avatar Lucipin
    Lucipin 18:21 15.januar 2016.

    heheh sedaj operater kriv za uporabnikovo neumnost ki je porabil prenos podatkov... krneki no..

  • blueone 22:42 15.januar 2016.

    Mah vse je vredu, samo kako za 50 mega, 100 evrov??

  • Harrison 08:40 17.januar 2016.

    Za nekoga, ki nima takšne plače kot ti, je tudi 12 eur veliko. Pa se ne bom obešal na tej 12 eur. Dejstvo je, da si nekateri grebejo cel kup denarja. Pogodbena razmerja pa so tako al tako pisana na ...prikaži več kožo operaterjem. Lahko bi ti še marsikaj razlagal, pa nima smisla. Takih mislecov, kot si ti je veliko, zato pa je tako kot je.

  • popokatopetl 11:18 15.januar 2016.

    No. Ne moreš pričakovat od vsake frajle da bo razumela kolk podatkov se ji kdaj prenaša. Mislim da od operaterja ni pošteno, da takole kasira, morali bi po prenosu zakupljene količine ali določene vsote vsaj pripret pipo, ker to seveda ...prikaži več zlahka naredijo. Drugo je edino če jim eksplicitno rečeš da ne.

  • hulk74 14:22 15.januar 2016.

    Kako ste nekateri obremenjeni s temi paketi ?Vsak mesec kupim za 10€ predplačniški paket, kar mi nanese 1000 enot (SMS,MMS,klici,prenos podatkov )...Wifi imate že v vsakem lokalu, večina ljudi ima vklopljen tudi Viber ( zastonj klici in SMS/MMS )...mobitel kupujem ...prikaži večm vedno rabljenega, staro eno leto,kar mi nanese cc.150 - 200 €...in sem svoboden,ne polagam nobenemu ponudniku računa...

  • samo.jst 08:18 15.januar 2016.

    12€ za neomejene klice/ neomejene SMS in MMS ter 5GB podatkov...se ti zdi veliko? 6l pira iz štacune oz. 6 kav z mlekom v centru Lj. Mastno služijo? Dejstvo je da ima Slovenija 2mio prebivalcev in na trgu so 4-je ...prikaži več operaterji ter še enkrat toliko ponudnikov storitev. Bolj kot mastno služijo je tukaj vprašanje rentabilnosti. Glede države ne bom izgubljal besed... to so tako ali tako lopovi.

  • tomaz 09:43 15.januar 2016.

    Ja v bistvu je sama kriva...jaz imam vklopljen wifi...inernet pa samo takrat, ko to rabim...saj dandanes je že tako razvejana wifi mreža, da skoraj povsod lahko tudi najdeš tako povezavo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.