Zdravje
16366 ogledov

Slabe novice: Potrjenih dvakrat več primerov kot pred enim tednom

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 09:45 24.oktober 2021.

    Kdo sploh še verjame inštitutu Babe Vange, "stroki", vladi in PVju?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:45 24.oktober 2021.

    A je že kdo od "genijev" na NIJZ pogruntal, da bi bilo morda dobro testirati tudi cepljene, ker zaradi PTC drugih prenašalcev praktično naj ne bi bilo..

    • lovro4 09:59 24.oktober 2021.

      V bolnicah 80% cepljenih, oni pa testirajo zdrave. IDIOKRACIJA ! Ker, očitno bi, glede na podatke, morali testirati v glavnem cepljene.

    • Jernej65 14:09 24.oktober 2021.

      In zakaj bi morali testirati cepljene. A mislite, da bomo sedaj cepljeni pazili na vas necepljene idiote. Saj sami trdite, da se vas nič ne prime, kaj sedaj toliko paničarite. Za nas , ki smo se cepili ne rabite skrbeti, ...prikaži veči, naj vas skrbi zgolj za vaše riti.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:40 24.oktober 2021.

      Tebi Jernej bo treba očitno razložiti še enkrat, nič hudega, če si malo bolj počasen, saj bo šlo...Glej... Cepljeni tudi lahko prenašate virus in ker nimate omejitev kot necepljeni, ste edini prenašalci v zaprtih prostorih, v bolnišnicah, vrtcih, šolah, DSOjih...Torej ...prikaži več ste vi cepljeni krivi za porast okužb. Okužujete tiste, ki se ne smejo cepiti in tiste cepljene, ki jim cepivo že popušča in tiste, ki so testirani..

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 14:48 24.oktober 2021.

      lovro4 tale tvoj podatek o 80% cepljenih v bolnišnicah je pa kot bi se ga izmišljevali naši vladajoči, da da je v kontra smer.

    • Ender3 15:22 24.oktober 2021.

      Jernej65 ne zganjaj cepilnega marketinga, Cepilni aktivisti,/ne politični/,da ne boš panično reagiral, ste itak, na vse cepljeni. To so vaše osebne, interesne odločitve, kar večino ne zanima. Daj pusti ljudi, da se odločajo po svoji vesti, vedenju in potrebah. Zakaj ...prikaži več se ustvarja ločnica med cepljenimi in necepljenimi ve, samo politika in tistim, ki jim to ustreza za kakšen izgovor ali reklamo.

    • Jernej65 17:35 24.oktober 2021.

      lluckyss, čeprav ne maram vlade, bi pa bil strašno vesel, da bi vsaj strikno izvajali PCT pogoj, potem bi mogoče tvoj komentar vsaj delno imel kaj osnove. Sam veš da se PCT pogoj sploh ne izvaja. Ja in še to, ...prikaži več, da bi rilčkanje res kaj zaleglo, bi se moralo izvajati vsaj 1x dnevno. Rad bi te videl, kako bi odreagiral če bi moral svoj rilec vsak dan nastavljati, da bi vrtali po njem. Skratka, ne napihuj se toliko, je nevarno da te raznese.

    • Jernej65 17:37 24.oktober 2021.

      Ender3, ti si že pa res toliko dementen, da se ne spomniš več kaj si včeraj pisal.

    • Ender3 23:46 24.oktober 2021.

      Jernej65 s čim in kako ocenjuješ demenco. Če bi jo imel, ne bi odgovarjal cepilnim aktivistom, ki so očlitno tudi plačani, da širijo umotvore naše politike in stroke. In ko ti zmanjka argumentov, enostavno spremeniš temo in žališ.

    • Jernej65 00:30 25.oktober 2021.

      Ender3, kot sem ti povedal. Danes si napisal skoraj isto kot včeraj, dan prej in še dan prej... Ravno zaradi tega ti pravim, da se ne spomniš kaj si pisal včeraj. Ponavljaš se kot papiga, ki zna samo dve besedi, ...prikaži več skratka nobene izvirnosti. Ker nimaš pametnih argumentov govoriš o nekih cepilnih aktivistih, plačancih. A ti še moram enkrat povedati, da razmišljam zgolj s svojo glavo in me boli kurac za politike, aktiviste, plačance... Glej da ne se ne boš jutri spet ponavljal.

  • lovro4 09:54 24.oktober 2021.

    Slabe novice, he, he. STOKA IN BABA VANGA INSTITUT. Slaba novica zame je, če mi ravno zmanjka mleka za v kavo. Kar pa ti bedaki in lopovi blebečejo okoli, me pa pa hudo malo briga. Njihovo laganje in blebetanje ne ...prikaži več more biti niti slaba niti dobra novica. Je natanko NIČ!

  • rd2dmk2 10:18 24.oktober 2021.

    tole je pa zelo slabo. me je kar v želodcu stisnilo.. da nam dr. cizelj izjavi da veliko število okuženih bo pripomoglo da se epidemija ustavi... a me zdo lahko prite klofnit ? a mogoče sanjam ? so me nezemljani ...prikaži večni ugrabili ? to ne more biti res... jutri bo verjetno vlada ukinila PCT... da se živina spusti z vajeti in da bo vse podivjalo, da bodo potem lahko spet svojo mantro terali kako je folk kriv za vse hudo, ker se noče cepit.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:45 24.oktober 2021.

      In ta Cizelj nov SDH nadziral finance. Davkoplačevalci Primimo se za denarnice ker nam bodo vse pobrali

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:47 24.oktober 2021.

    Družinski zdravniki bodo nagrajeni če bodo cepili veliko svojih pacientov. A so na politiki glavo padli??? Se točke zvestobe naj uvedejo. Po 10 odmerkih cepiva je enajsti gratis.

  • leonardo 10:31 24.oktober 2021.

    Vendarle je nekdo upal napisati koliko je prebolevnikov, ki bomo ustavili epidemijo. Ampak prebolevniki smo tudi tisti, ki smo korono dobili med prvimi. Nobeno cepivo ni tako močno, da bi preprečilo širjenje bolezni. Samo prebolevniki. Stroka bo morala na tak ...prikaži več ali drugačen način to priznati. No takrat, ko si bodo napolnili žepe.

    • leonardo 10:36 24.oktober 2021.

      In pa še nekaj. Koliko prebolevnikov ni obiskalo zdravnika? Pri nas sta še dva poleg mene, ker sem bil primoran zaradi zapletov. No k sreči ni bilo treba v bolnišnico, da mi ne bo še kdo to očitakl, da sem ...prikaži več zasedel posteljo nekomu, ki je bil bolj potreben od mene.

    • Avatar MS
      MS 10:49 24.oktober 2021.

      Leonardo, med obolelimi so vsaj dve kategoriji: Tisti ki so preboleli in tisti ki niso! Če pogledaš statistiko je med umrlimi vsaj 75% več necepljenih kot cepljenih! Ja, drži da prebolelost zagotavlja celo boljšo in daljšo zaščito kot jo nudi ...prikaži več cepljenje, le cena ki se plača z umrlimi necepljenimi osebki je prevelika!

    • leonardo 13:08 24.oktober 2021.

      MS. Nekaj ti bom povedal. Nisem proti temu da se ljudje cepijo. Absolutno ne. Ampak ne bom se spraševal kakšna je cena, ki naj bi jo jaz moral plačati, ker se nisem cepil. V končni fazi je tudi moje življenje ...prikaži več pomembno in za še koga v moji bližini. Tako da se težko odločiš, čigavo življenje je več vredno. Moje ali njegovo.

    • Avatar MS
      MS 13:36 24.oktober 2021.

      leonardo, berem ta tvoj komentar in res ne vem kaj si hotel z njim povedati! Mogoče da je tvoje življenje več vredno od ostalih ali da so druga življenja več vredna od tvojega! A ker se nočeš cepiti izgleda kot ...prikaži več da svojega življena ne vrednotiš prav visoko!

    • leonardo 16:58 24.oktober 2021.

      MS, vedel sem, da me boš napak razumel. Ne znaš pa brati med vrsticami. Daleč od tega, da sem več vreden od drugih, res pa je, da imam raje svoje življenje kot tvojega.Cepil pa se ne bom zato, ker bi ...prikaži več cepivu podlegel. Če že moram umreti zaradi kovida sigurno ne bom od cepljenja. Sem bil dovolj jasen. Pa brez zamere.

    • Avatar MS
      MS 17:25 24.oktober 2021.

      leonardo, OK! Sedaj mi pa podaj katerikoli znanstveno potrjeni dokaz da je cepivo povzročilo vsaj toliko smrti kot covid19! Samo v tem primeru bi bilo racionalno vagati ali se cepiti! Znanost namreč z verodostojnimi dokazi trdi drugače! Le teoretiki zarote ...prikaži veče in njihovi slepi verniki zatrjujejo brez kakršnihkoli podlag nasprotno! Torej čakam dokaze!

    • leonardo 19:08 24.oktober 2021.

      MS,kako si lahko vesel, da nisi teoretik zarot. Ne vem ali res nič ne vidiš ali nočeš videti. Ne bom ti rekel, da je umrlo po cepljenju nekaj tisoč ljudi. No vsaj v Sloveniji ne, ker nas je premalo. Verjemi ...prikaži veči pa mi, da ne verjamem ne enim ne drugim. Verjamem samo sebi in tistemu kar vidim in se prepričam. Poznam vsaj 3 osebe, ki so umrle po cepljenju! Slučaj? Ne verjamem. Jaz ne bom četrti, verjemi.

    • Avatar MS
      MS 19:20 24.oktober 2021.

      leonardo, leonardo, vsi cepljeni bomo nekoč umrli PO cepljenju a zelo zelo malo OD cepljenja! Neprimerljivo več jih je in bo umrlo od covida19 kot od cepiva! Očitno si za svoje slovo od tuzemstva izbral covid19! Velike, ogromne šanse imaš ...prikaži več sedaj v 4. valu in z na novo modificiranim virusom da boš zelo kmalu na vrsti!

    • leonardo 19:34 24.oktober 2021.

      Pazi MS, da ne boš pred menoj, lahko tudi zaradi tega, ker si se cepil. Škoda, da ne bom vedel! Lep večer ti želim in ne tolaži se, da si rešen ker si cepljen! Ne pozabi, prebolevniki smo imuni!

    • Avatar MS
      MS 19:42 24.oktober 2021.

      In tisti ki niso preboleli so mrtvi, veliko več jih je kot tistih ki so umrli od cepiva!

  • vzev 10:10 24.oktober 2021.

    200.000 na mesec. To pomeni, da bomo hitro dosegli tistih 80%. Toda, ali bodo potem že enkrat prekinili s temi neumnimi PCT ukrepi.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:34 24.oktober 2021.

      Kdo pa sploh preverja pct? Mene še niso nikjer vprašali za pct? Se v zdrstvenem domu na Metelkovi kjer sem bil naročen ni nihče nič vprašal.

  • bobubob 17:44 24.oktober 2021.

    Je članstvo v NS SDH premalo? Si želi strokovnjak priračunati kaj večjega?

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 10:03 24.oktober 2021.

    Kdo vam pa še verjame? Mene bolj zanima, koliko denarja se dobi za vsakega, ki se pusti cepiti.

  • krucefiks 11:29 24.oktober 2021.

    Koga briga

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:50 24.oktober 2021.

    Slovenija moja kam ti toneš? Laž na laž, pa spletke, intrige, zavajanja, samo, da bi se ljudje sami med sabo pobili, če ne direktno, pa indirektno.

  • peter992 13:02 24.oktober 2021.

    Tako lepe novice, nam polepšajo nedeljsko popoldne.

  • PaPajapopi 10:57 24.oktober 2021.

    DOLGČAS... Dajte že enkrat nehat z tem sranjem ! ! !

  • Dusan12 10:22 24.oktober 2021.

    Divjak ovo Lidijo držijo skupaj samo salo v glavi in žlehtnoba, napihnjeno kokoš predlagam za strokovno vodjo oddelka na AMZS za ugotavljanje in razlaganje namernih težkih poškodb vozil v parkirnih hišah, dogake, praske, poškodbe vozila kot ta koza na velik ...prikaži večk zvon strokovno razlaga pride pogostokrat tudi nezaznavno s strani voznika povzročitelja, a Divjak ova, skoraj da ni ovestila prikrite organizacije KNOVSA in dregnila v korito Matjaža Nemca. HALO. M. Milosaljevićć miner iz ozadja

    • Ender3 13:24 24.oktober 2021.

      Dusan12 na napačnem forumu si, take neumnosti pišejo le na Nori24tv. Pa, kaj je z vami aktivisti obsedeni ste s frustracijami, 🖕🖕

    • dani5 13:30 24.oktober 2021.

      Ender3👍👍👍

  • Dusan12 10:26 24.oktober 2021.

    Levi Slovenceljni, pa kaj si predstavljate, da živite v stepah Pičkistana, to sesprašuje tudi Dejan Židan ko ga debelo gledajo teleta na prosti paši pod balkonom

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.