Avto
6538 ogledov

Podatki za Slovenijo: Ženske so boljše voznice kot moški

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:09 26.november 2019.

    Statistika je vedno izdelana po meri naročnika ! Sploh se ne bi čudil ,če bi takšno statistiko izvajala AVP ? To je podobno kot podeljevanje Pahorjeve jabolke navdiha ,ki jo ima že vsaka druga Slovenka doma .

  • damir55 15:55 26.november 2019.

    Nikoli mi ne bo jasno da je statistika lahko merilo za kvaliteto vožnje. V praksi so ženske na vseh področjih obupne voznice, predvsem pa prestrašene, zato pa so tudi manj udeležene v nesrečah...to je dejstvo!

  • NeAnonimni 14:20 26.november 2019.

    Hah, pa skos beremo, kako pijane šorle ustavljajo na primorskem ob "zgodnjih jutranjih urah"..

  • Avatar drecos
    drecos 13:44 26.november 2019.

    spet lazna statistika

  • perhan63 14:06 26.november 2019.

    koliko je voznikov in koliko je voznic je vprašanje zdaj...

  • Snežinko 16:52 26.november 2019.

    Bedarija! Statistika kot prvo ne pove koliko procentualno je moških in koliko žensk. Dalje statistika NE POVE koliko žensk je s svojo retardirano vožnjo neposredno ali posredno krivih za nesrečo moških. Z vožnjo 60 ali manj po cesti, kjer je ...prikaži več dovoljeno 90 izsilijo množično prehitevanje ostalih normalnih voznikov in ni vrag, da se potem nekomu ne izide. Pa statistika tudi ne pove, koliko žensk je s svojo vožnjo krivih za še večje zastoje, ko ne spelje, čeprav je prostora več kot preveč...

  • stilist 15:19 26.november 2019.

    Lažna statistika. Statistika tudi pravi, da več nesreč povzročijo trezni vozniki.

  • Vozniček 20:58 26.november 2019.

    Končno pride neki Japonček in pove kar je očitno že dolgo vsem, ki smo veliko na cesti... Policaji so očitno vsi na meji in lovijo varde in podobne... Jaz sem bolj in večkrat ogrožen na cesti od "domačih neprijatelja" kot ...prikaži več od enega Sirca, ki hoče čez Slovenijo v Nemčijo. Nisem videl policije, da bi kontrolo izvajala že lep čas, kaj spet stavkajo?!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.